Новий напрямок - мʼякі крісла для кафе і ресторану

опубліковав Олександр 24/11/2015 1 коментар(-я) Новини,

Нові зустрічі, нові напрямки

 

   Чергова виставка готельно-ресторанного бізнесу пройшла в Києві на початку листопада. Семінари, воркшопи, експертні круглі столи і величезний спектр товарів для сфери гостинності вразили гостей.

 

Стулья для кафе и столы для летних площадок Широкая гамма мягких кресел для ресторанов

 

   Компанія Вілла Ванілла вже пʼятий рік незмінно бере участь у виставці. Для цієї виставки ми спеціально привезли новинки, підібрали товари для спеціальних пропозицій, запропонували черговий етап програми лояльності - "Календар знижок". Ми отримуємо величезне задоволення від обміну думками - важливо не тільки задовольняти попит вимогливих клієнтів, а й залишатися на зв'язку на весь період користування нашими продуктами, постійно вдосконалюватися і розвиватися.

 

Сучасний тренд - меблі в стилі лофт

 

   FoReCh-2015 став для Вілла Ванілла місцем презентації нової колекції меблів з пластика і металу: сучасний стиль лофт все частіше вимагає неординарних меблевих рішень.

 

Уличные стулья для кафе стулья и столы для уличных кафе

 

Новий напрямок - м'які крісла для кафе і ресторану

 

   Крім того, ми презентували абсолютно новий для себе напрям - мʼякі крісла для внутрішніх приміщень ресторанів і кафе. А захоплені відгуки клієнтів, розміщені по гарячих слідах замовлення ще раз підтвердили, що ми рухаємося в правильному напрямку. А як же інакше, адже ми дуже любимо те, чим займаємося!

 

Мягкие кресла для внутренних помещений ресторанов и кафе мягкие кресла для кафе и ресторана

 

   Залишайтеся на зв'язку, телефонуйте, приїжджайте в шоурум! Ми завжди раді вас бачити!

1 коментар(-я)

Ruslan Kovalenko:
04/09/2016, 05:40:10 PM
відповісти

Интересуют стулья на фото с жолтым столом! Как узнать цену,и где их можно посмотреть?

Олександр Шумейко:
13/10/2017, 10:17:21 PM

Наш офіс і шоурум знаходиться в Києві за адресою: вул. Бориспільська,9, корп. 91, оф.112. Будемо раді, якщо Ви зателефонуєте нам щоб визначити зручний час для візиту.

Лишити повідомлення