Меню
Ваш кошик

Cкладаний стілець Bistro 0101 Pink Praline (010193)

Каталог фото | Cкладаний стілець Bistro 0101 Pink Praline (010193) - Стілець Bistro Metal Fermob | Вілла Ванілла
Замовлення 6-8 тижнів
Cкладаний стілець Bistro 0101 Pink Praline (010193)
 • Наявність: Замовлення 6-8 тижнів
 • Виробник: Fermob
 • Артикул: 010193
3 528 ₴
Доступні варіанти:
Cкладаний стілець Bistro 0101 Poppy Cкладаний стілець Bistro 0101 Honey Cкладаний стілець Bistro 0101 Cactus Cкладаний стілець Bistro 0101 Deep Blue Cкладаний стілець Bistro 0101 Pink Praline Cкладаний стілець Bistro 0101 White Cotton Cкладаний стілець Bistro 0101 Cedar Green Cкладаний стілець Bistro 0101 Russet Cкладаний стілець Bistro 0101 Nutmeg Cкладаний стілець Bistro 0101 Red Ochre Cкладаний стілець Bistro 0101 Acapulco Blue Cкладаний стілець Bistro 0101 Storm Grey Cкладаний стілець Bistro 0101 Steel Grey Cкладаний стілець Bistro 0101 Liquorice Cкладаний стілець Bistro 0101 Chili Cкладаний стілець Bistro 0101 Capucine Cкладаний стілець Bistro 0101 Lagoon Blue Cкладаний стілець Bistro 0101 Anthracite Cкладаний стілець Bistro 0101 Rosemary Cкладаний стілець Bistro 0101 Willow Green

Металевий складаний стілець Bistro 0101 Pink Praline


Ця легендарна модель створена наприкінці 19-го століття і є сучасником Ейфелевої вежі. Складаний стілець Bistro має дуже просту але міцну конструкцію. Він був дуже популярний серед паризьких продавців лимонаду того часу. Сьогодні Bistro все так же чарівний, як і завжди! Насправді, після того, як Fermob акуратно оновив стиль, стілець Bistro став ще більш радісним і геніальним, ніж коли-небудь!


Основні характеристики вуличного стільця Bistro:
 • Каркас: високоякісна сталь з багатошаровими захисними покриттями
 • Спинка і сидіння: оцинковані сталеві вигнуті ламелі
 • Пластикові ущільнювальні деталі для безпечного складання
 • Поліуретанові протектори для ніжок
 • Якісна захисна обробка для зовнішнього застосування
 • Захисне порошкове покриття для неперевершеної стійкості до УФ-випромінювання
 • Колір: pink praline (рожеве праліне)
 • Вага: 4,8 кг

Cкладаний стілець Bistro 0101 Pink Praline Fermob (010193) на сайті Villa-Vanilla.Com.UA можна купити за акційною ціною, за безготівковим розрахунком, з гарантією та швидкою доставкою. Ласкаво просимо!

Загальні характеристики
Країна виробництва:Франція

Представляємо французьку компанію Fermob, з її неперевершеними ноу-хау у виробництві металевих меблів, аксесуарів, зовнішнього освітлення, в поєднанні з чудовим почуттям дизайну, різноманіття кольорів, філософії радості життя, яка завойовує популярність у всьому світі. Продукція Fermob була історично задумана для готельного та ресторанного бізнесу, розкішних готелів та пляжів на Лазурному березі Франції. Компанія Fermob докладає особливих зусиль для досліджень в галузі матеріалознавства та способів обробки матеріалів, які дозволяють виготовляти надзвичайно зносостійкі вуличні меблі.


Де використовуються вуличні меблі Fermob


Оскільки облаштування терас та відкритих майданчиків мають ключове значення як для приватних, так для громадських закладів, вони повинні бути персоналізованими, привабливими й продуманими в цілому. З контрактними меблями Fermob можна втілити найяскравіші та індивідуальні дизайн-проекти. В асортименті Fermob маємо все для того, щоб створити цілісний проект включаючи вуличні меблі, пледи, покривала й подушки, світильники. У портфоліо Fermob є рішення для багатьох типів відкритих просторів: тераси ресторанів, зелені дахи, зони відпочинку, балкони, басейни, пляжі, міські сади й громадські площі.


Для кого призначені дизайнерські вуличні меблі Fermob

для професіоналів, від професіоналів, й повсюди


Для професіоналів готельного бізнесу та громадського харчування, дизайнерів громадських просторів, архітекторів торгових і бізнес-центрів, ландшафтних дизайнерів, власників міських бістро, пляжних готелів на морському узбережжі. А також тих, хто вітає публіку на відкритому повітрі. Хто проектує відкриті простори. Хто хоче кращого для своїх клієнтів.


Наша пропозиція для всіх вас.