Меню
Ваш кошик

Вуличні крісла Piazza 2 з технополімеру

Крісло Piazza 2 Black Крісло Piazza 2 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA2-VN
Крісло для літніх кафе та терас ресторанів Piazza 2 BlackPiazza 2 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними кріслами для кафе 20-х років, це крісло зі спинкою виготовлене з поліпропілену та армоване скловолокном. Воно ідеально підходить для будь-якого..
4 019 ₴
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA2-VD
Крісло для літніх кафе та терас ресторанів Piazza 2 Dark GreenPiazza 2 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними кріслами для кафе 20-х років, це крісло зі спинкою виготовлене з поліпропілену та армоване скловолокном. Воно ідеально підходить для будь-..
4 019 ₴
Крісло Piazza 2 Eco Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA2-GR
Крісло для літніх кафе та терас ресторанів Piazza 2 Eco GreyPiazza 2 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними кріслами для кафе 20-х років, це крісло зі спинкою виготовлене з поліпропілену та армоване скловолокном. Воно ідеально підходить для будь-як..
4 574 ₴
Крісло Piazza 2 Sand
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA2-SND
Крісло для літніх кафе та терас ресторанів Piazza 2 SandPiazza 2 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними кріслами для кафе 20-х років, це крісло зі спинкою виготовлене з поліпропілену та армоване скловолокном. Воно ідеально підходить для будь-якого ..
4 019 ₴
Крісло Piazza 2 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA2-WTH
Крісло для літніх кафе та терас ресторанів Piazza 2 WhitePiazza 2 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними кріслами для кафе 20-х років, це крісло зі спинкою виготовлене з поліпропілену та армоване скловолокном. Воно ідеально підходить для будь-якого..
4 019 ₴
Крісло Piazza 2 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA2-WN
Крісло для літніх кафе та терас ресторанів Piazza 2 WinePiazza 2 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними кріслами для кафе 20-х років, це крісло зі спинкою виготовлене з поліпропілену та армоване скловолокном. Воно ідеально підходить для будь-якого ..
4 019 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)