Меню
Ваш кошик

Вуличні стільці Piazza 1 з технополімеру

Cтілець Piazza 1 Wine Cтілець Piazza 1 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-WN
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 WinePiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підходять дл..
3 465 ₴
Cтілець Piazza 1 Sand Cтілець Piazza 1 Sand
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-SND
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 SandPiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підходять дл..
3 465 ₴
Cтілець Piazza 1 Eco Grey Cтілець Piazza 1 Eco Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-GR
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 Eco GreyPiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підходят..
4 019 ₴
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-VD
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 Dark GreenPiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підход..
3 465 ₴
Cтілець Piazza 1 Black Cтілець Piazza 1 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-VN
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 BlackPiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підходять д..
3 465 ₴
Cтілець Piazza 1 White Cтілець Piazza 1 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-WT
Стілець для фудкортів та терас ресторанів або кафе Piazza 1 WhitePiazza 1 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Натхненний традиційними стільцями для кафе 20-х років, цей стілець зі спинкою виготовлений з поліпропілену та армований скловолокном. Вони ідеально підходять д..
3 465 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)