Меню
Ваш кошик

Вуличні обідні крісла Stecca 2

Виробник: Colos Артикул: STECCA2-VN
Вуличне обіднє крісло з алюмінію Stecca 2 BlackStecca 2 - доповнюють колекцію стільців та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабел..
9 563 ₴
Крісло Stecca 2 Dark Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA2-DB
Вуличне обіднє крісло з алюмінію Stecca 2 Dark BlueStecca 2 - доповнюють колекцію стільців та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє шт..
9 563 ₴
Крісло Stecca 2 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA2-VD
Вуличне обіднє крісло з алюмінію Stecca 2 Dark GreenStecca 2 - доповнюють колекцію стільців та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє ш..
9 563 ₴
Крісло Stecca 2 Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA2-GR
Вуличне обіднє крісло з алюмінію Stecca 2 Dark GreyStecca 2 - доповнюють колекцію стільців та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє шт..
9 563 ₴
Крісло Stecca 2 Senape Крісло Stecca 2 Senape
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA2-SNP
Вуличне обіднє крісло з алюмінію Stecca 2 SenapeStecca 2 - доповнюють колекцію стільців та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабе..
10 118 ₴
Крісло Stecca 2 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA2-WTH
Вуличне обіднє крісло з алюмінію Stecca 2 WhiteStecca 2 - доповнюють колекцію стільців та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабел..
9 563 ₴
Крісло Stecca 2 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA2-WN
Вуличне обіднє крісло з алюмінію Stecca 2 WineStecca 2 - доповнюють колекцію стільців та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелю..
9 563 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)