Меню
Ваш кошик

Вуличні стільці Stecca 1

Cтілець Stecca 1 Wine Cтілець Stecca 1 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA1-WN
Вуличний обідній стілець з алюмінію Stecca 1 WineStecca 1 — це стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелювання до 10 шт..
7 808 ₴
Cтілець Stecca 1 White Cтілець Stecca 1 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA1-WTH
Вуличний обідній стілець з алюмінію Stecca 1 WhiteStecca 1 — це стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелювання до 10 ш..
7 808 ₴
Cтілець Stecca 1 Senape Cтілець Stecca 1 Senape
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA1-GR
Вуличний обідній стілець з алюмінію Stecca 1 SenapeStecca 1 — це стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелювання до 10 ..
8 362 ₴
Cтілець Stecca 1 Dark Grey Cтілець Stecca 1 Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA1-GR
Вуличний обідній стілець з алюмінію Stecca 1 Dark GreyStecca 1 — це стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелювання до ..
7 808 ₴
Cтілець Stecca 1 Dark Green Cтілець Stecca 1 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA1-VD
Вуличний обідній стілець з алюмінію Stecca 1 Dark GreenStecca 1 — це стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелювання до..
7 808 ₴
Cтілець Stecca 1 Dark Blue Cтілець Stecca 1 Dark Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA1-DB
Вуличний обідній стілець з алюмінію Stecca 1 Dark BlueStecca 1 — це стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелювання до ..
7 808 ₴
Cтілець Stecca 1 Black Cтілець Stecca 1 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA1-VN
Вуличний обідній стілець з алюмінію Stecca 1 BlackStecca 1 — це стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелювання до 10 ш..
7 808 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)