Меню
Ваш кошик

Багатофункціональні табурети Stecca 7

Універсальний табурет Stecca 7 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA7-VN
Універсальний вуличний табурет Stecca 7 BlackStecca 7 це низький табурет без спинки та підлокітників, який має елегантну алюмінієву раму, що робить його надзвичайно легким - його вага близько 2 кг. Це найкраща багатофункціональна модель із колекції Stecca: його можна використовувати як додатков..
6 376 ₴
Універсальний табурет Stecca 7 Dark Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA7-DB
Універсальний вуличний табурет Stecca 7 Dark BlueStecca 7 це низький табурет без спинки та підлокітників, який має елегантну алюмінієву раму, що робить його надзвичайно легким - його вага близько 2 кг. Це найкраща багатофункціональна модель із колекції Stecca: його можна використовувати як дода..
6 376 ₴
Універсальний табурет Stecca 7 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA7-VD
Універсальний вуличний табурет Stecca 7 Dark GreenStecca 7 це низький табурет без спинки та підлокітників, який має елегантну алюмінієву раму, що робить його надзвичайно легким - його вага близько 2 кг. Це найкраща багатофункціональна модель із колекції Stecca: його можна використовувати як дод..
6 376 ₴
Універсальний табурет Stecca 7 Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA7-GR
Універсальний вуличний табурет Stecca 7 Dark GreyStecca 7 це низький табурет без спинки та підлокітників, який має елегантну алюмінієву раму, що робить його надзвичайно легким - його вага близько 2 кг. Це найкраща багатофункціональна модель із колекції Stecca: його можна використовувати як дода..
6 376 ₴
Універсальний табурет Stecca 7 Senape
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA7-SNP
Універсальний вуличний табурет Stecca 7 SenapeStecca 7 це низький табурет без спинки та підлокітників, який має елегантну алюмінієву раму, що робить його надзвичайно легким - його вага близько 2 кг. Це найкраща багатофункціональна модель із колекції Stecca: його можна використовувати як додатко..
6 930 ₴
Універсальний табурет Stecca 7 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA7-WTH
Універсальний вуличний табурет Stecca 7 WhiteStecca 7 це низький табурет без спинки та підлокітників, який має елегантну алюмінієву раму, що робить його надзвичайно легким - його вага близько 2 кг. Це найкраща багатофункціональна модель із колекції Stecca: його можна використовувати як додатков..
6 376 ₴
Універсальний табурет Stecca 7 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA7-WN
Універсальний вуличний табурет Stecca 7 WineStecca 7 це низький табурет без спинки та підлокітників, який має елегантну алюмінієву раму, що робить його надзвичайно легким - його вага близько 2 кг. Це найкраща багатофункціональна модель із колекції Stecca: його можна використовувати як додаткове..
6 376 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)