Меню
Ваш кошик

Стільці для дитячих закладів та кімнат Split Kids

Стілець Split Kids Wine Стілець Split Kids Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-WN
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids WineSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.Крісл..
3 188 ₴
Стілець Split Kids White Стілець Split Kids White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-WTH
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids WhiteSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.Кріс..
3 188 ₴
Стілець Split Kids Sand Стілець Split Kids Sand
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-SND
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids SandSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.Крісл..
3 188 ₴
Стілець Split Kids Red Стілець Split Kids Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-RSS
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids RedSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.Крісло..
3 188 ₴
Стілець Split Kids Dark Green Стілець Split Kids Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-VRD
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids Dark GreenSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах. ..
3 188 ₴
Стілець Split Kids Black Стілець Split Kids Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-NR
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids BlackSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.Кріс..
3 188 ₴
Стілець Split Kids Eco Grey Стілець Split Kids Eco Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-GR
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids Eco GreySplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.К..
3 465 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)