Меню
Ваш кошик

Вуличні стільці для кафе та фудкортів Split з технополімеру

Стілець Split Eco Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-GR
Вуличний стілець для фудкортів та кафе Split Eco Grey SPLIT — це надзвичайно інноваційний стілець із сучасним оригінальним дизайном: він складається з двох компонентів, які можна розібрати, і хоча вони зовні виглядають однаково та відрізняються за складом. Ніжки, які мають міцну та жорстку структур..
4 574 ₴
Стілець Split Wine Стілець Split Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-WN
Вуличний стілець для фудкортів та кафе Split Wine SPLIT — це надзвичайно інноваційний стілець із сучасним оригінальним дизайном: він складається з двох компонентів, які можна розібрати, і хоча вони зовні виглядають однаково та відрізняються за складом. Ніжки, які мають міцну та жорстку структуру, т..
4 019 ₴
Стілець Split White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-WTH
Вуличний стілець для фудкортів та кафе Split White SPLIT — це надзвичайно інноваційний стілець із сучасним оригінальним дизайном: він складається з двох компонентів, які можна розібрати, і хоча вони зовні виглядають однаково та відрізняються за складом. Ніжки, які мають міцну та жорстку структуру, ..
4 019 ₴
Стілець Split Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-VRD
Вуличний стілець для фудкортів та кафе Split Dark Green SPLIT — це надзвичайно інноваційний стілець із сучасним оригінальним дизайном: він складається з двох компонентів, які можна розібрати, і хоча вони зовні виглядають однаково та відрізняються за складом. Ніжки, які мають міцну та жорстку структ..
4 019 ₴
Стілець Split Sand
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-SND
Вуличний стілець для фудкортів та кафе Split Sand SPLIT — це надзвичайно інноваційний стілець із сучасним оригінальним дизайном: він складається з двох компонентів, які можна розібрати, і хоча вони зовні виглядають однаково та відрізняються за складом. Ніжки, які мають міцну та жорстку структуру, т..
4 019 ₴
Стілець Split Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-RSS
Вуличний стілець для фудкортів та кафе Split Red SPLIT — це надзвичайно інноваційний стілець із сучасним оригінальним дизайном: він складається з двох компонентів, які можна розібрати, і хоча вони зовні виглядають однаково та відрізняються за складом. Ніжки, які мають міцну та жорстку структуру, та..
4 019 ₴
Стілець Split Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-NR
Вуличний стілець для фудкортів та кафе Split Black SPLIT — це надзвичайно інноваційний стілець із сучасним оригінальним дизайном: він складається з двох компонентів, які можна розібрати, і хоча вони зовні виглядають однаково та відрізняються за складом. Ніжки, які мають міцну та жорстку структуру, ..
4 019 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)