Меню
Ваш кошик

Стільці Split 1 з технополімеру на металевих ніжках

Стілець Split 1 Eco Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-GR
Стілець на металевому каркасі Split 1 Eco GreySplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим ..
3 696 ₴
Стілець Split 1 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-NR
Стілець на металевому каркасі Split 1 BlackSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим зах..
3 419 ₴
Стілець Split 1 Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-RSS
Стілець на металевому каркасі Split 1 RedSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим захис..
3 419 ₴
Стілець Split 1 Sand
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-SND
Стілець на металевому каркасі Split 1 SandSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим захи..
3 419 ₴
Стілець Split 1 Wine Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-WN
Стілець на металевому каркасі Split 1 Wine RedSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим ..
3 419 ₴
Стілець Split 1 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-WTH
Стілець на металевому каркасі Split 1 WhiteSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим зах..
3 419 ₴
Стілець Split 1 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-VRD
Стілець на металевому каркасі Split 1 Dark GreenSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посилени..
3 419 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)