Меню
Ваш кошик

Вуличні барні стільці Villa 3

Барний стілець Villa 3 Dark Grey Барний стілець Villa 3 Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA3-DG
Металевий вуличний барний стілець Villa 3 Dark GreyVilla 3 - сучасний барний стілець в оригінальному дизайні та натхненний класичними стільцями, що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєдна..
9 240 ₴
Барний стілець Villa 3 Dark Green Барний стілець Villa 3 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA3-VD
Металевий вуличний барний стілець Villa 3 Dark GreenVilla 3 - сучасний барний стілець в оригінальному дизайні та натхненний класичними стільцями, що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєдн..
9 240 ₴
Барний стілець Villa 3 Black Барний стілець Villa 3 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA3-VN
Металевий вуличний барний стілець Villa 3 BlackVilla 3 - сучасний барний стілець в оригінальному дизайні та натхненний класичними стільцями, що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні ..
9 240 ₴
Барний стілець Villa 3 Wine Барний стілець Villa 3 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA3-WN
Металевий вуличний барний стілець Villa 3 WineVilla 3 - сучасний барний стілець в оригінальному дизайні та натхненний класичними стільцями, що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з..
9 240 ₴
Барний стілець Villa 3 White Барний стілець Villa 3 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA3-WTH
Металевий вуличний барний стілець Villa 3 WhiteVilla 3 - сучасний барний стілець в оригінальному дизайні та натхненний класичними стільцями, що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні ..
9 240 ₴
Барний стілець Villa 3 Light Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA3-TRNT
Металевий вуличний барний стілець Villa 3 Light GreyVilla 3 - сучасний барний стілець в оригінальному дизайні та натхненний класичними стільцями, що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєдн..
9 240 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)