Меню
Ваш кошик

Металеві вуличні крісла Villa 2

Вуличне крісло Villa 2 Light Grey Вуличне крісло Villa 2 Light Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA2-TRNT
Металеве вуличне обіднє крісло Villa 2 Light GreyVilla 2 - це сучасне крісло, натхненне класичними вуличними кріслами що використовують в паризьких бістро, на літніх терасах ресторанів та вуличках. Сидіння крісла сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчас..
6 930 ₴
Виробник: Colos Артикул: VILLA2-VN
Металеве вуличне обіднє крісло Villa 2 BlackVilla 2 - це сучасне крісло, натхненне класичними вуличними кріслами що використовують в паризьких бістро, на літніх терасах ресторанів та вуличках. Сидіння крісла сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими ..
6 930 ₴
Вуличне крісло Villa 2 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA2-VD
Металеве вуличне обіднє крісло Villa 2 Dark GreenVilla 2 - це сучасне крісло, натхненне класичними вуличними кріслами що використовують в паризьких бістро, на літніх терасах ресторанів та вуличках. Сидіння крісла сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчас..
6 930 ₴
Вуличне крісло Villa 2 Dark Grey Вуличне крісло Villa 2 Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA2-DG
Металеве вуличне обіднє крісло Villa 2 Dark GreyVilla 2 - це сучасне крісло, натхненне класичними вуличними кріслами що використовують в паризьких бістро, на літніх терасах ресторанів та вуличках. Сидіння крісла сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчаст..
6 930 ₴
Вуличне крісло Villa 2 White Вуличне крісло Villa 2 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA2-WTH
Металеве вуличне обіднє крісло Villa 2 WhiteVilla 2 - це сучасне крісло, натхненне класичними вуличними кріслами що використовують в паризьких бістро, на літніх терасах ресторанів та вуличках. Сидіння крісла сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими ..
6 930 ₴
Вуличне крісло Villa 2 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA2-WN
Металеве вуличне обіднє крісло Villa 2 WineVilla 2 - це сучасне крісло, натхненне класичними вуличними кріслами що використовують в паризьких бістро, на літніх терасах ресторанів та вуличках. Сидіння крісла сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими с..
6 930 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)