Меню
Ваш кошик

Крісла Loria 2TRR з коліщатками

Крісло Loria 2TRR Grigio ECO Крісло Loria 2TRR Grigio ECO
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2TRR-GR
Крісло що обертається Loria 2TRR Grigio ECO з коліщатками Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільц..
6 666 ₴
Крісло Loria 2TRR Carbone Крісло Loria 2TRR Carbone
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2TRR-CRBN
Крісло що обертається Loria 2TRR Carbone з коліщатками Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільців,..
6 160 ₴
Крісло Loria 2TRR Gesso Крісло Loria 2TRR Gesso
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2TRR-GSS
Крісло що обертається Loria 2TRR Gesso з коліщатками Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільців, к..
6 160 ₴
Крісло Loria 2TRR Oceano Крісло Loria 2TRR Oceano
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2TRR-CN
Крісло що обертається Loria 2TRR Oceano з коліщатками Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільців, ..
6 160 ₴
Крісло Loria 2TRR Quarzo Крісло Loria 2TRR Quarzo
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2TRR-QRZ
Крісло що обертається Loria 2TRR Quarzo з коліщатками Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільців, ..
6 160 ₴
Крісло Loria 2TRR Torrente Крісло Loria 2TRR Torrente
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2TRR-TRNT
Крісло що обертається Loria 2TRR Torrente з коліщатками Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільців..
6 160 ₴
Крісло Loria 2TRR Wine Крісло Loria 2TRR Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: L02-2TRR-WN
Крісло що обертається Loria 2TRR Wine з коліщатками Стільці і крісла Loria будти створені як рішення для різноманітних контекстів і застосувань. Колекція складається з сидінь і каркасів, які повністю взаємозамінні один з одним і можуть бути налаштовані за кольорами та оббивкою. Сидіння стільців, кр..
6 160 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)