Меню
Ваш кошик

Стільці Torre

Стілець Torre White Стілець Torre White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/WT
Вуличний стілець з технополімеру Torre WhiteСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майда..
3 003 ₴
Стілець Torre Mud Brown Стілець Torre Mud Brown
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/MD
Вуличний стілець з технополімеру Torre Mud BrownСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті м..
3 003 ₴
Стілець Torre Ice Blue Стілець Torre Ice Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/IB
Вуличний стілець з технополімеру Torre Ice BlueСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті ма..
3 003 ₴
Стілець Torre Forest Green Стілець Torre Forest Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/VD
Вуличний стілець з технополімеру Torre Forest GreenСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкрит..
3 003 ₴
Стілець Torre Black Стілець Torre Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/VN
Вуличний стілець з технополімеру Torre BlackСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майда..
3 003 ₴
Стілець Torre Wine Red Стілець Torre Wine Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/WN
Стілець з технополімеру Torre Wine RedСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майданчики ..
3 003 ₴
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/01G
Стілець з технополімеру Torre Dark GreyСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майданчики..
3 003 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)