Меню
Ваш кошик

Brita Barstool

Барне крісло Brita Yellow Барне крісло Brita Yellow
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Home4You Артикул: 10356
Барне крісло для ресторана Brita YellowОригінальне крісло для барної зони ресторана, офіса або готеля з приємним на дотик покриттям з високоякісного оксамитового текстиля жовтого кольору. Мʼякі контури надають цьому кріслу стильний індивідуальний вигляд. Технічні параметри та особливост..
6 886 ₴
Барне крісло Brita Dusty Rose Барне крісло Brita Dusty Rose
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Home4You Артикул: 10357
Барне крісло для ресторана Brita Dusty RoseОригінальне крісло для барної зони ресторана, офіса або готеля з приємним на дотик покриттям з високоякісного оксамитового текстиля димчасто-рожевого кольору. Мʼякі контури надають цьому кріслу стильний індивідуальний вигляд. Технічні параметри..
6 886 ₴
Барне крісло Brita Dark Blue Барне крісло Brita Dark Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Home4You Артикул: 10358
Барне крісло для ресторана Brita Dark BlueОригінальне крісло для барної зони ресторана, офіса або готеля з приємним на дотик покриттям з високоякісного оксамитового текстиля темно-синього кольору. Мʼякі контури надають цьому кріслу стильний індивідуальний вигляд. Технічні параметри та о..
6 886 ₴
Барне крісло Brita Dark Grey Барне крісло Brita Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Home4You Артикул: 10359
Барне крісло для ресторана Brita Dark GreyОригінальне крісло для барної зони ресторана, офіса або готеля з приємним на дотик покриттям з високоякісного оксамитового текстиля темно-сірого кольору. Мʼякі контури надають цьому кріслу стильний індивідуальний вигляд. Технічні параметри та ос..
6 886 ₴
Барне крісло Brita Dark Green Барне крісло Brita Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Home4You Артикул: 10360
Барне крісло для ресторана Brita Dark GreenОригінальне крісло для барної зони ресторана, офіса або готеля з приємним на дотик покриттям з високоякісного оксамитового текстиля темно-зеленого кольору. Мʼякі контури надають цьому кріслу стильний індивідуальний вигляд. Технічні параметри та..
6 886 ₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)