Меню
Ваш кошик

Cтільці для ресторана

Стільці для барів, кафе і ресторанів - головний елемент інтер'єру закладу


Сьогодні модно оформляти внутрішні приміщення кав'ярні, бари і ресторани без особливої ​​вишуканості. Часто зустрічаєш модну міську кав'ярню в приміщенні колишньої їдальні. Звичайно над цим інтер'єром попрацювали "дизайнери" радянської епохи, але ось столи і стільці для ресторану на наш погляд повинні бути новими. Часом вони є єдиним елементом дизайну і здатні повністю змінити зовнішній вигляд локації, створити обстановку і неповторний стиль закладу.


Особливості стільців для барів і ресторанів


В ресторані, на відміну від міського кафе, люди проводять набагато більше часу. Тому і стільці для ресторанів повинні цьому сприяти. М'які меблі в ресторан - це перш за все зручність. Перед покупкою м'яких стільців для кафе спробуйте самі посидіти в них або попросіть кого-небудь сісти на кілька хвилин і поспостерігайте за ним. Якщо через нетривалий час людина не почне соватися, рухати стілець, нахилятися вперед або відкидатися на спинку, значить він зручний і годиться для ваших гостей. Ви впевнені, що середній чек вашого закладу відразу відповість зростанням таке вигідне придбання!


Чим відрізняються стільці для ресторанів і кафе від звичайних


Не всі задають таке питання при покупці, проте незнання ряду нюансів може привести до сумних наслідків. Хочемо зазначити принципові відмінності стільців для кафе і ресторанів від кухонних стільців, які можна купити в супермаркеті собі на дачу. Говорячи про м'які стільцях в ресторан звернемо увагу на посилений каркас, додаткову "обв'язку" металевими пластинами. Таким чином досягається необхідний запас міцності для експлуатації виробу не однією людиною, а сотнями і тисячами гостей. Окрему увагу рекомендуємо звернути на спеціальні професійні тканини. Вони можуть мати вологовідштовхувальні, пило-та брудовідштовхувальні властивості. Але найголовнішим є стійкість до стирання тканини. Цей показник повинен бути близько 30-40 тисяч циклів для застосування в секторі CaBaRe і HoReCa.


Де купити яскраві стільці для ресторану і кафе в Україні


Лофт, джанк, арт-деко, поп-арт, хай-тек ... Цей список стилів можна продовжувати нескінченно. Еклектика - сьогодні це найбільш затребуваний стиль і тому весь наш асортимент стільців для кафе і барів до ваших послуг. Приїжджайте до нашої демозали, де ви зможете оцінити наш вибірковий модельний ряд, підібрати оббивні тканини і зробити замовлення. Ласкаво просимо!

Табурет Torre S Black Табурет Torre S Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/VN
Вуличний табурет з технополімеру Torre S BlackТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси,..
2 680 ₴
Табурет Torre S Dark Grey Табурет Torre S Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/GR
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Dark GreyТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тер..
2 680 ₴
Табурет Torre S Ice Blue Табурет Torre S Ice Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/IB
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Ice BlueТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тера..
2 680 ₴
Табурет Torre S Mud Brown Табурет Torre S Mud Brown
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/MD
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Mud BrownТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тер..
2 680 ₴
Табурет Torre S Forest Green Табурет Torre S Forest Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/VD
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Forest GreenТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як ..
2 680 ₴
Табурет Torre S White Табурет Torre S White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/WTH
Вуличний табурет з технополімеру Torre S WhiteТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси,..
2 680 ₴
Табурет Torre S Wine Red Табурет Torre S Wine Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: TORRES/WN
Вуличний табурет з технополімеру Torre S Wine RedТабурет TORRE S виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього табурета роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тера..
2 680 ₴
Стілець Split Kids Wine Стілець Split Kids Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-WN
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids WineSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.Крісл..
3 188 ₴
Стілець Split Kids White Стілець Split Kids White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-WTH
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids WhiteSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.Кріс..
3 188 ₴
Стілець Split Kids Sand Стілець Split Kids Sand
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-SND
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids SandSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.Крісл..
3 188 ₴
Стілець Split Kids Red Стілець Split Kids Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-RSS
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids RedSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.Крісло..
3 188 ₴
Стілець Split Kids Dark Green Стілець Split Kids Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-VRD
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids Dark GreenSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах. ..
3 188 ₴
Стілець Split Kids Black Стілець Split Kids Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-NR
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids BlackSplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.Кріс..
3 188 ₴
Стілець Split Kids Eco Grey Стілець Split Kids Eco Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-KDS-GR
Стілець для дитячих кімнат та класів Split Kids Eco GreySplit Kids — це варіація стільця Split 1, призначена для маленьких ніжок. Сталеві ніжки роблять його стійким, а оригінальний дизайн, який доступний у різних колірних варіантах, робить його ідеальним для використання в дитячих кімнатах.К..
3 465 ₴
Стілець Split 1 Eco Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-GR
Стілець на металевому каркасі Split 1 Eco GreySplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим ..
3 696 ₴
Стілець Split 1 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-NR
Стілець на металевому каркасі Split 1 BlackSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим зах..
3 419 ₴
Стілець Split 1 Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-RSS
Стілець на металевому каркасі Split 1 RedSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим захис..
3 419 ₴
Стілець Split 1 Sand
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-SND
Стілець на металевому каркасі Split 1 SandSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим захи..
3 419 ₴
Стілець Split 1 Wine Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-WN
Стілець на металевому каркасі Split 1 Wine RedSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим ..
3 419 ₴
Стілець Split 1 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-WTH
Стілець на металевому каркасі Split 1 WhiteSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посиленим зах..
3 419 ₴
Стілець Split 1 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT1-VRD
Стілець на металевому каркасі Split 1 Dark GreenSplit 1 — це стілець з сучасним мінімалістичним дизайном: сидіння з технополімеру, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені зі сталевої трубки діаметром 18 мм. Вони доступні у варіанті з оцинкованої сталі із посилени..
3 419 ₴
Стілець Torre White Стілець Torre White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/WT
Вуличний стілець з технополімеру Torre WhiteСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майда..
3 003 ₴
Стілець Torre Mud Brown Стілець Torre Mud Brown
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/MD
Вуличний стілець з технополімеру Torre Mud BrownСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті м..
3 003 ₴
Стілець Torre Ice Blue Стілець Torre Ice Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/IB
Вуличний стілець з технополімеру Torre Ice BlueСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті ма..
3 003 ₴
Стілець Torre Forest Green Стілець Torre Forest Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/VD
Вуличний стілець з технополімеру Torre Forest GreenСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкрит..
3 003 ₴
Стілець Torre Black Стілець Torre Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/VN
Вуличний стілець з технополімеру Torre BlackСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майда..
3 003 ₴
Стілець Torre Wine Red Стілець Torre Wine Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/WN
Стілець з технополімеру Torre Wine RedСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майданчики ..
3 003 ₴
Стілець Split GL Eco Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-GL-GR
Стілець на чотирьох деревʼяних ніжках Split GL Eco GreySplit GL - це сучасний стілець, який дуже вирізняється серед звичайних стільців саме своїм дизайном та поєднанням матеріалів. Сидіння таке ж, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені з натурального дерева, а д..
6 653 ₴
Стілець Split GL Dark Green Стілець Split GL Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-GL-VRD
Стілець на чотирьох деревʼяних ніжках Split GL Dark GreenSplit GL - це сучасний стілець, який дуже вирізняється серед звичайних стільців саме своїм дизайном та поєднанням матеріалів. Сидіння таке ж, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені з натурального дерева, а..
6 376 ₴
Стілець Split GL Sand
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-GL-SND
Стілець на чотирьох деревʼяних ніжках Split GL SandSplit GL - це сучасний стілець, який дуже вирізняється серед звичайних стільців саме своїм дизайном та поєднанням матеріалів. Сидіння таке ж, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені з натурального дерева, а додат..
6 376 ₴
Стілець Split GL Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-GL-RSS
Стілець на чотирьох деревʼяних ніжках Split GL RedSplit GL - це сучасний стілець, який дуже вирізняється серед звичайних стільців саме своїм дизайном та поєднанням матеріалів. Сидіння таке ж, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені з натурального дерева, а додатк..
6 376 ₴
Стілець Split GL Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-GL-NR
Стілець на чотирьох деревʼяних ніжках Split GL BlackSplit GL - це сучасний стілець, який дуже вирізняється серед звичайних стільців саме своїм дизайном та поєднанням матеріалів. Сидіння таке ж, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені з натурального дерева, а дода..
6 376 ₴
Стілець Split GL Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-GL-WN
Стілець на чотирьох деревʼяних ніжках Split GL WineSplit GL - це сучасний стілець, який дуже вирізняється серед звичайних стільців саме своїм дизайном та поєднанням матеріалів. Сидіння таке ж, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені з натурального дерева, а додат..
6 376 ₴
Стілець Split GL White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: SPLT-GL-WTH
Стілець на чотирьох деревʼяних ніжках Split GL WhiteSplit GL - це сучасний стілець, який дуже вирізняється серед звичайних стільців саме своїм дизайном та поєднанням матеріалів. Сидіння таке ж, як і у решти стільців з колекції Split, але цього разу ніжки виготовлені з натурального дерева, а дода..
6 376 ₴
Стілець Daily 1 Black Natural Oak Стілець Daily 1 Black Natural Oak
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: DAILY1-B-NO
Стілець Daily 1 Black Natural OakDaily 1 - це практичні стільці, натхненні традиціями, вироблені на міцному металевому каркасі з трубки діаметром 18 мм у поєднанні з дерев’яною спинкою та сидінням. Елегантний ретро-дизайн нагадує старомодні шкільні стільці, тому він ідеально підходить для таких..
10 072 ₴
Виробник: Colos Артикул: KTORRE/01G
Стілець з технополімеру Torre Dark GreyСтілець TORRE виготовлений з міцного композиту поліпропілену та скловолокна та має стійку основу на чотирьох ніжках. Міцність матеріалу та структура цього стільця роблять його ідеальним виробом як для зовнішніх проектів, таких як тераси, відкриті майданчики..
3 003 ₴
Стілець Titì 2330 Glossy White Стілець Titì 2330 Glossy White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2330310
Непрозорий стілець з білого полікарбонату Titì 2330 Glossy WhiteМонолітний стілець з полікарбонату ТМ Macrolon, доступний у прозорому, напівпрозорому димчастому та білому глянсовому варіанті. Це погляд від маестро дизайну Роберто Семпріні на меблі з прозорих матеріалів. Стільці ідеальні для найв..
3 124 ₴
Напівпрозорий стілець Titì 2330 Smoked Напівпрозорий стілець Titì 2330 Smoked
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2330183
Напівпрозорий стілець з димчастого полікарбонату Titì 2330 SmokedМонолітний стілець з полікарбонату ТМ Macrolon, доступний у прозорому та напівпрозорому димчастому варіанті. Це погляд від маестро дизайну Роберто Семпріні на меблі з прозорих матеріалів. Стільці ідеальні для найвишуканіших контрак..
3 124 ₴
Прозорий стілець Titì 2330 Transparent Прозорий стілець Titì 2330 Transparent
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2330100
Прозорий стілець з полікарбонату Titì 2330 TransparentМонолітний стілець з полікарбонату ТМ Macrolon, доступний у прозорому та напівпрозорому димчастому варіанті. Це погляд від маестро дизайну Роберто Семпріні на меблі з прозорих матеріалів. Стільці ідеальні для найвишуканіших контрактних реаліз..
2 992 ₴
Виробник: S•CAB Артикул: 2332100
Прозорий стілець з полікарбонату Spoon 2332 TransparentМонолітний стілець з полікарбонату ТМ Macrolon, доступний у прозорому та напівпрозорому димчастому варіянті. Це погляд від маестро дизайну Роберто Семпріні на меблі з прозорих матеріалів. Стільці ідеальні для найвишуканіших контрактних реалі..
2 992 ₴
Напівпрозорий стілець Spoon 2332 Smoked Напівпрозорий стілець Spoon 2332 Smoked
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2332183
Напівпрозорий димчастий стілець Spoon 2332 SmokedМонолітний стілець з полікарбонату ТМ Macrolon, доступний у прозорому та напівпрозорому димчастому варіянті. Це погляд від маестро дизайну Роберто Семпріні на меблі з прозорих матеріалів. Стільці ідеальні для найвишуканіших контрактних реалізацій,..
3 124 ₴
Стілець з полікарбонату Glenda 2360 Glossy Black Стілець з полікарбонату Glenda 2360 Glossy Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2360380
Непрозорий стілець з полікарбонату Glenda 2360 Glossy BlackСтілець з полікарбонату Glenda створений дизайн-ательє Arter & Citton. Стілець доступний в двох колірних рішеннях: прозорий і однотонний лаковий варіант. Поєднання класичного дизайну та сучасних матеріалів допомагають в створенні ком..
4 180 ₴
Стілець з полікарбонату Glenda 2360 Transparent Стілець з полікарбонату Glenda 2360 Transparent
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2360100
Прозорий стілець з полікарбонату Glenda 2360 TransparentСтілець з полікарбонату Glenda створений дизайн-ательє Arter & Citton. Стілець доступний в двох колірних рішеннях: прозорий і однотонного лаковий варіант. Поєднання класичного дизайну та сучасних матеріалів допомагають в створенні комфо..
4 004 ₴
Стілець з полікарбонату Isy 2352 Transparent Стілець з полікарбонату Isy 2352 Transparent
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2352100
Прозорий стілець з полікарбонату Isy 2352 TransparentМонолітний стілець з полікарбонату ТМ Macrolon, доступний у прозорому та напівпрозорому димчастому варіянті. Це погляд від маестро дизайну Роберто Семпріні на меблі з прозорих матеріалів. Стільці ідеальні для найвишуканіших контрактних реаліза..
3 696 ₴
Напівпрозорий стілець Isy 2352 Smoked Напівпрозорий стілець Isy 2352 Smoked
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2352183
Напівпрозорий димчастий стілець Isy 2352 SmokedМонолітний стілець з полікарбонату ТМ Macrolon, доступний у прозорому та напівпрозорому димчастому варіянті. Це погляд від маестро дизайну Роберто Семпріні на меблі з прозорих матеріалів. Стільці ідеальні для найвишуканіших контрактних реалізацій, а..
3 916 ₴
Стілець Mannequin 2661 Antracite Sand Grey Стілець Mannequin 2661 Antracite Sand Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2661VA-T6-28
Стілець для кафе, готелів та ресторану Mannequin 2661 Antracite Sand GreyЦе стілець з сидінням із технополімеру, та оббитий високоякісним текстилем. Каркас стільця на чотирьох ніжках з трубчастої сталі діаметром 16 мм. Ніжки можуть бути або хромовані або з посиленим покриттям в кольорі антрацит...
6 688 ₴
Стілець Mannequin 2661 Antracite Classic Grey Стілець Mannequin 2661 Antracite Classic Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2661VA-T3-25
Стілець для кафе, готелів та ресторану Mannequin 2661 Antracite Classic GreyЦе стілець з сидінням із технополімеру, та оббитий високоякісним текстилем. Каркас стільця на чотирьох ніжках з трубчастої сталі діаметром 16 мм. Ніжки можуть бути або хромовані або з посиленим покриттям в кольорі антрац..
6 688 ₴
Стілець Mannequin 2661 Antracite Mink Brown Стілець Mannequin 2661 Antracite Mink Brown
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2661VA-M1-05
Стілець для кафе, готелів та ресторану Mannequin 2661 Antracite Mink BrownЦе стілець з сидінням із технополімеру, та оббитий високоякісним текстилем. Каркас стільця на чотирьох ніжках з трубчастої сталі діаметром 16 мм. Ніжки можуть бути або хромовані або з посиленим покриттям в кольорі антрацит..
6 688 ₴
Стілець Mannequin 2661 Classic Grey Стілець Mannequin 2661 Classic Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2661-T3-25
Стілець для кафе, готелів та ресторану Mannequin 2661 Classic GreyЦе стілець з сидінням із технополімеру, та оббитий високоякісним текстилем. Каркас стільця на чотирьох ніжках з трубчастої сталі діаметром 16 мм. Ніжки можуть бути або хромовані або з посиленим покриттям в кольорі антрацит. Стільц..
6 688 ₴
Стілець Mannequin 2661 Mink Brown Стілець Mannequin 2661 Mink Brown
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2661-M1-05
Стілець для кафе, готелів та ресторану Mannequin 2661 Mink BrownЦе стілець з сидінням із технополімеру, та оббитий високоякісним текстилем. Каркас стільця на чотирьох ніжках з трубчастої сталі діаметром 16 мм. Ніжки можуть бути або хромовані або з посиленим покриттям в кольорі антрацит. Стільці ..
6 688 ₴
Показано з 1 по 50 із 260 (6 сторінок)