Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Nassau 533m

Cтілець Nassau 533n
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Et al. Артикул: 533n-BI
Стілець для кафе Nassau 533m BiancoNassau - це колекція монолітних стільців з поліпропілену, що армований скловолокном. Вони виготовляються за допомогою інжекційного формування. Це забезпечує їм міцність і легкість одночасно. Закруглені лінії, простий дизайн і вигнуті форми визначають його харак..
0 ₴
Cтілець Nassau 533n Cтілець Nassau 533n
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Et al. Артикул: 533n-OB
Стілець для кафе Nassau 533m Ochre BrownNassau - це колекція монолітних стільців з поліпропілену, що армований скловолокном. Вони виготовляються за допомогою інжекційного формування. Це забезпечує їм міцність і легкість одночасно. Закруглені лінії, простий дизайн і вигнуті форми визначають його ..
0 ₴
Cтілець Nassau 533m Cтілець Nassau 533m
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Et al. Артикул: 533m-CE
Стілець для кафе Nassau 533m CelesteNassau - це колекція монолітних стільців з поліпропілену, що армований скловолокном. Вони виготовляються за допомогою інжекційного формування. Це забезпечує їм міцність і легкість одночасно. Закруглені лінії, простий дизайн і вигнуті форми визначають його хара..
0 ₴
Cтілець Nassau 533m Cтілець Nassau 533m
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Et al. Артикул: 533m-NE
Стілець для кафе Nassau 533m NeroNassau - це колекція монолітних стільців з поліпропілену, що армований скловолокном. Вони виготовляються за допомогою інжекційного формування. Це забезпечує їм міцність і легкість одночасно. Закруглені лінії, простий дизайн і вигнуті форми визначають його характе..
0 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)