Меню
Ваш кошик

Стілець Dune

Складаний стілець Dune Steel Grey
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120138
Складаний стілець Dune Steel Grey Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втіл..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Rosemary
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120148
Складаний стілець Dune Rosemary Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втілен..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Paprika
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120133
Складаний стілець Dune Paprika Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втілено..
5 380 ₴
Виробник: Fermob Артикул: 120142
Складаний стілець Dune Liquorice Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втіле..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Lagoon Blue
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120146
Складаний стілець Dune Lagoon Blue Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і вті..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Honey
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120173
Складаний стілець Dune Honey Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втілено с..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Chili
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120143
Складаний стілець Dune Chili Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втілено с..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Carrot
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120127
Складаний стілець Dune Carrot Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втілено ..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Cactus
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120182
Складаний стілець Dune Cactus Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втілено ..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Anthracite
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120147
Складаний стілець Dune Anthracite Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втіл..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Storm Grey
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120126
Складаний стілець Dune Storm Grey Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втіл..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Russet
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120109
Складаний стілець Dune Russet Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втілено ..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Nutmeg
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120114
Складаний стілець Dune Nutmeg Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і втілено ..
5 380 ₴
Складаний стілець Dune Cotton White
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 120101
Складаний стілець Dune Cotton White Колекція Dune створена Паскалем Мургом і є саме підтвердженням та засвідченням унікальних навичок та ноу-хау Фермоб. Два роки вдосконалення були необхідні для досягнення потрібного рівня натягу в тканині. Нарешті було досягнуто оптимального рівня комфорту і вт..
5 380 ₴
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)