Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Модульні комплекти


Приставний пуф Komodo Pouf Agave Rosa Quarzo Приставний пуф Komodo Pouf Agave Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40369.16.066
Приставний диванний пуф Komodo Pouf Agave Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі оригінальний приставний диванний пуф з м'якою подушкою в комплекті від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати додаткове місце для сидіння або інші конфігурації за участі решти елементів ..
8 564 ₴
Приставний пуф Komodo Pouf Agave Grigio Приставний пуф Komodo Pouf Agave Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40369.16.163
Приставний диванний пуф Komodo Pouf Agave GrigioПропонуємо вашій увазі оригінальний приставний диванний пуф з м'якою подушкою в комплекті від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати додаткове місце для сидіння або інші конфігурації за участі решти елементів колек..
8 564 ₴
Приставний пуф Komodo Pouf Tortora Rosa Quarzo Приставний пуф Komodo Pouf Tortora Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40369.10.066
Приставний диванний пуф Komodo Pouf Tortora Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі оригінальний приставний диванний пуф з м'якою подушкою в комплекті від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати додаткове місце для сидіння або інші конфігурації за участі решти елементі..
8 564 ₴
Приставний пуф Komodo Pouf Tortora Grigio Приставний пуф Komodo Pouf Tortora Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40369.10.163
Приставний диванний пуф Komodo Pouf Tortora GrigioПропонуємо вашій увазі оригінальний приставний диванний пуф з м'якою подушкою в комплекті від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати додаткове місце для сидіння або інші конфігурації за участі решти елементів кол..
8 564 ₴
Приставний пуф Komodo Pouf Antracite Rosa Quarzo Приставний пуф Komodo Pouf Antracite Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40369.02.066
Приставний диванний пуф Komodo Pouf Antracite Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі оригінальний приставний диванний пуф з м'якою подушкою в комплекті від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати додаткове місце для сидіння або інші конфігурації за участі решти елемен..
8 564 ₴
Приставний пуф Komodo Pouf Antracite Grigio Приставний пуф Komodo Pouf Antracite Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40369.02.163
Приставний диванний пуф Komodo Pouf Antracite GrigioПропонуємо вашій увазі оригінальний приставний диванний пуф з м'якою подушкою в комплекті від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати додаткове місце для сидіння або інші конфігурації за участі решти елементів к..
8 564 ₴
Приставний пуф Komodo Pouf Bianco Grigio Приставний пуф Komodo Pouf Bianco Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40369.00.163
Приставний диванний пуф Komodo Pouf Bianco GrigioПропонуємо вашій увазі оригінальний приставний диванний пуф з м'якою подушкою в комплекті від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати додаткове місце для сидіння або інші конфігурації за участі решти елементів коле..
8 564 ₴
Приставний пуф Komodo Pouf Bianco Rosa Quarzo Приставний пуф Komodo Pouf Bianco Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40369.00.066
Приставний диванний пуф Komodo Pouf Bianco Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі оригінальний приставний диванний пуф з м'якою подушкою в комплекті від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати додаткове місце для сидіння або інші конфігурації за участі решти елементів..
8 564 ₴
Кутовий модуль Komodo Angolo Agave Rosa Quarzo Кутовий модуль Komodo Angolo Agave Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40374.16.066
Кутовий диванний модуль Komodo Elemento Angolo Agave Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі кутовий модульний елемент з двома спинками і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати кутову секцію дивана Komodo, а також інші комбінації за доп..
18 205 ₴
Кутовий модуль Komodo Angolo Agave Grigio Кутовий модуль Komodo Angolo Agave Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40374.16.163
Кутовий диванний модуль Komodo Elemento Angolo Agave GrigioПропонуємо вашій увазі кутовий модульний елемент з двома спинками і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати кутову секцію дивана Komodo, а також інші комбінації за допомого..
18 205 ₴
Кутовий модуль Komodo Angolo Tortora Rosa Quarzo Кутовий модуль Komodo Angolo Tortora Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40374.10.066
Кутовий диванний модуль Komodo Elemento Angolo Tortora Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі кутовий модульний елемент з двома спинками і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати кутову секцію дивана Komodo, а також інші комбінації за д..
18 205 ₴
Кутовий модуль Komodo Angolo Tortora Grigio Кутовий модуль Komodo Angolo Tortora Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40374.10.163
Кутовий диванний модуль Komodo Elemento Angolo Tortora GrigioПропонуємо вашій увазі кутовий модульний елемент з двома спинками і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати кутову секцію дивана Komodo, а також інші комбінації за допомо..
18 205 ₴
Кутовий модуль Komodo Angolo Antracite Rosa Quarzo Кутовий модуль Komodo Angolo Antracite Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40374.02.066
Кутовий диванний модуль Komodo Elemento Angolo Antracite Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі кутовий модульний елемент з двома спинками і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати кутову секцію дивана Komodo, а також інші комбінації за..
18 205 ₴
Кутовий модуль Komodo Angolo Antracite Grigio Кутовий модуль Komodo Angolo Antracite Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40374.02.163
Кутовий диванний модуль Komodo Elemento Angolo Antracite GrigioПропонуємо вашій увазі кутовий модульний елемент з двома спинками і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати кутову секцію дивана Komodo, а також інші комбінації за допо..
18 205 ₴
Кутовий модуль Komodo Angolo Bianco Grigio Кутовий модуль Komodo Angolo Bianco Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40374.00.163
Кутовий диванний модуль Komodo Elemento Angolo Bianco GrigioПропонуємо вашій увазі кутовий модульний елемент з двома спинками і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати кутову секцію дивана Komodo, а також інші комбінації за допомог..
18 205 ₴
Кутовий модуль Komodo Angolo Bianco Rosa Quarzo Кутовий модуль Komodo Angolo Bianco Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40374.00.066
Кутовий диванний модуль Komodo Elemento Angolo Bianco Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі кутовий модульний елемент з двома спинками і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати кутову секцію дивана Komodo, а також інші комбінації за до..
18 205 ₴
Модуль Komodo Centrale Agave Rosa Quarzo Модуль Komodo Centrale Agave Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40373.16.066
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Agave Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний з..
13 626 ₴
Модуль Komodo Centrale Agave Grigio Модуль Komodo Centrale Agave Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40373.16.163
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Agave GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний за доп..
13 626 ₴
Модуль Komodo Centrale Tortora Rosa Quarzo Модуль Komodo Centrale Tortora Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40373.10.066
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Tortora Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний..
13 626 ₴
Модуль Komodo Centrale Tortora Grigio Модуль Komodo Centrale Tortora Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40373.10.163
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Tortora GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний за д..
13 626 ₴
Модуль Komodo Centrale Antracite Rosa Quarzo Модуль Komodo Centrale Antracite Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40373.02.066
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Antracite Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісн..
13 626 ₴
Модуль Komodo Centrale Antracite Grigio Модуль Komodo Centrale Antracite Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40373.02.163
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Antracite GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний за..
13 626 ₴
Модуль Komodo Centrale Bianco Grigio Модуль Komodo Centrale Bianco Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40373.00.163
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Bianco GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний за до..
13 626 ₴
Модуль Komodo Centrale Bianco Rosa Quarzo Модуль Komodo Centrale Bianco Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40373.00.066
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Bianco Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний ..
13 626 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Rosa Quarzo Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.16.066
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового ..
15 073 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Grigio Модуль Komodo Terminale DX/SX Agave Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.16.163
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Agave GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового диван..
15 073 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Rosa Quarzo Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.10.066
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутовог..
15 073 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Grigio Модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.10.163
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Tortora GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового див..
15 073 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Rosa Quarzo Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.02.066
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутов..
15 073 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Grigio Модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.02.163
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Antracite GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового д..
15 073 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Grigio Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.00.163
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового дива..
15 073 ₴
Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Rosa Quarzo Модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Rosa Quarzo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40372.00.066
Крайній право- або лівосторонній модуль Komodo Terminale DX/SX Bianco Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і одним підлокітником і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати завершальний модуль кутового..
15 073 ₴
Диван Komodo 5 Agave Rosa Quarzo Диван Komodo 5 Agave Rosa Quarzo
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40370.16.066
Модульний диван Komodo 5 Agave Rosa QuarzoМодульний диван Komodo був представлений італійською компанією Nardi на виставці Salone del Mobile 2018 у Мілані. Raffaello Galiotto в черговий раз продемонстрував функціональність простих форм. Всі модулі виконані з укріпленого склопластику, мають знімн..
75 557 ₴
Диван Komodo 5 Agave Grigio Диван Komodo 5 Agave Grigio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40370.16.163
Модульний диван Komodo 5 Agave GrigioМодульний диван Komodo був представлений італійською компанією Nardi на виставці Salone del Mobile 2018 у Мілані. Raffaello Galiotto в черговий раз продемонстрував функціональність простих форм. Всі модулі виконані з укріпленого склопластику, мають знімні спи..
75 557 ₴
Тримісний диван Geneva Тримісний диван Geneva
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 19117
Тримісний вуличний диван GenevaРозміри: 185 x 78 x H78 см каркас: алюміній плетіння: штучний ротанг колір: темно-сірийПодушки входять в комплект..
41 500 ₴
Диван Komodo 5 Tortora Grigio Диван Komodo 5 Tortora Grigio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40370.10.163
Модульний диван Komodo 5 Tortora GrigioМодульний диван Komodo був представлений італійською компанією Nardi на виставці Salone del Mobile 2018 у Мілані. Raffaello Galiotto в черговий раз продемонстрував функціональність простих форм. Всі модулі виконані з укріпленого склопластику, мають знімні с..
75 557 ₴
Диван Komodo 5 Bianco Rosa Quarzo Диван Komodo 5 Bianco Rosa Quarzo
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40370.00.066
Модульний диван Komodo 5 Bianco Rosa QuarzoМодульний диван Komodo був представлений італійською компанією Nardi на виставці Salone del Mobile 2018 у Мілані. Raffaello Galiotto в черговий раз продемонстрував функціональність простих форм. Всі модулі виконані з укріпленого склопластику, мають знім..
75 557 ₴
Диван Komodo 5 Bianco Grigio Диван Komodo 5 Bianco Grigio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40370.00.163
Модульний диван Komodo 5 Bianco GrigioМодульний диван Komodo був представлений італійською компанією Nardi на виставці Salone del Mobile 2018 у Мілані. Raffaello Galiotto в черговий раз продемонстрував функціональність простих форм. Всі модулі виконані з укріпленого склопластику, мають знімні сп..
75 557 ₴
Диван Komodo 5 Antracite Rosa Quarzo Диван Komodo 5 Antracite Rosa Quarzo
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40370.02.066
Модульний диван Komodo 5 Antracite Rosa QuarzoМодульний диван Komodo був представлений італійською компанією Nardi на виставці Salone del Mobile 2018 у Мілані. Raffaello Galiotto в черговий раз продемонстрував функціональність простих форм. Всі модулі виконані з укріпленого склопластику, мають з..
75 557 ₴
Диван Komodo 5 Antracite Grigio Диван Komodo 5 Antracite Grigio
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40370.02.163
Модульний диван Komodo 5 Antracite GrigioМодульний диван Komodo був представлений італійською компанією Nardi на виставці Salone del Mobile 2018 у Мілані. Raffaello Galiotto в черговий раз продемонстрував функціональність простих форм. Всі модулі виконані з укріпленого склопластику, мають знімні..
75 557 ₴
Показано з 1 по 40 із 52 (2 сторінок)