Меню
Ваш кошик

Автономні настільні лампи Boom Table Lamp з технополімеру

Настільні лампи автономні Boom Table Lamp ⚡Освітлення та аксесуари для HoReCa від Вілла Ванілла

Настільні лампи для кафе Boom Table Lamp купити за безготівковим розрахунком з ПДВ у офіційного імпортера професійних меблів та аксесуарів для HoReCa. Сучасні автономні настільні лампи на акумуляторі та можливістю підзарядки від електромережі. Гуртові пропозиції власникам готелів та ресторанів дозволять вам ефективно облаштувати ваш простір з особливим акцентом на комфорт та вишуканість. Ці лампи не лише створюють приємну атмосферу для ваших клієнтів, але й забезпечують елегантне освітлення, що додає вашому закладу особливого шарму та стилю.

Розгляньте наші оптові пропозиції, щоб забезпечити всі ваші потреби в комплектації вашого готелю чи ресторану з вибором автономних настільних ламп Boom Table Lamp.

Настільна лампа Boom Table Lamp 8479 Creta Настільна лампа Boom Table Lamp 8479 Creta
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Plust Артикул: 8479V7
Настільна лампа для атмосфери затишку Boom Table Lamp 8479 Creta Настільна лампа Boom - ідеальне рішення для створення затишної атмосфери в закладах громадського харчування та готелях. Її унікальний дизайн поєднує декоративність та функціональність освітлення.В кафе чи ресторані:Забезпечує ..
6 048 ₴
Настільна лампа Boom Table Lamp 8479 Tide Настільна лампа Boom Table Lamp 8479 Tide
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Plust Артикул: 8479V6
Настільна лампа для атмосфери затишку Boom Table Lamp 8479 Tide Настільна лампа Boom - ідеальне рішення для створення затишної атмосфери в закладах громадського харчування та готелях. Її унікальний дизайн поєднує декоративність та функціональність освітлення.В кафе чи ресторані:Забезпечує л..
6 048 ₴
Настільна лампа Boom Table Lamp 8479 Menta Настільна лампа Boom Table Lamp 8479 Menta
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Plust Артикул: 8479V5
Настільна лампа для атмосфери затишку Boom Table Lamp 8479 Menta Настільна лампа Boom - ідеальне рішення для створення затишної атмосфери в закладах громадського харчування та готелях. Її унікальний дизайн поєднує декоративність та функціональність освітлення.В кафе чи ресторані:Забезпечує ..
6 048 ₴
Настільна лампа Boom Table Lamp 8479 White Light Настільна лампа Boom Table Lamp 8479 White Light
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Plust Артикул: 8479U1
Настільна лампа для атмосфери затишку Boom Table Lamp 8479 White Light Настільна лампа Boom - ідеальне рішення для створення затишної атмосфери в закладах громадського харчування та готелях. Її унікальний дизайн поєднує декоративність та функціональність освітлення.В кафе чи ресторані:Забез..
6 048 ₴
Настільна лампа Boom Table Lamp 8479 Old Stone Настільна лампа Boom Table Lamp 8479 Old Stone
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Plust Артикул: 847904
Настільна лампа для атмосфери затишку Boom Table Lamp 8479 Old Stone Настільна лампа Boom - ідеальне рішення для створення затишної атмосфери в закладах громадського харчування та готелях. Її унікальний дизайн поєднує декоративність та функціональність освітлення.В кафе чи ресторані:Забезпе..
6 048 ₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)