Меню
Ваш кошик

Настільні лампи на акумуляторі Fade Table Lamp Metal для кафе та ресторанів

Настільні лампи на акумуляторі Fade Table Lamp Metal ⚡Освітлення та аксесуари від Вілла Ванілла

Настільні лампи для кафе Fade Table Lamp Metal купити за безготівковим розрахунком з ПДВ у офіційного імпортера професійних меблів та аксесуарів для HoReCa. Сучасні автономні настільні лампи на акумуляторі та можливістю підзарядки від електромережі. Гуртові пропозиції власникам готелів та ресторанів дозволять вам ефективно облаштувати ваш простір з особливим акцентом на комфорт та вишуканість. Ці лампи не лише створюють приємну атмосферу для ваших клієнтів, але й забезпечують елегантне освітлення, що додає вашому закладу особливого шарму та стилю.

Розгляньте наші оптові пропозиції, щоб забезпечити всі ваші потреби в комплектації вашого готелю чи ресторану з вибором настільних ламп на акумуляторі Fade Table Lamp Metal.

Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8470 S4 Granite Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8470 S4 Granite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Plust Артикул: 8470S4
Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8470 S4 GraniteНова настільна лампа Fade Metal освітлює будь-який простір, кімнату або столик в ресторані невеликим потоком світла: вона оснащена світлодіодним джерелом світла та акумулятором, який легко перезаряджається завдяки магнітному з’єднувальному к..
5 880 ₴
Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8477 T9 Clay Grey Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8477 T9 Clay Grey
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Plust Артикул: 8477T9
Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8477 T9 Clay GreyНова настільна лампа Fade Metal освітлює будь-який простір, кімнату або столик в ресторані невеликим потоком світла: вона оснащена світлодіодним джерелом світла та акумулятором, який легко перезаряджається завдяки магнітному з’єднувальному..
5 880 ₴
Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8471 U1 White Light Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8471 U1 White Light
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Plust Артикул: 8471U1
Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8471 U1 White LightНова настільна лампа Fade Metal освітлює будь-який простір, кімнату або столик в ресторані невеликим потоком світла: вона оснащена світлодіодним джерелом світла та акумулятором, який легко перезаряджається завдяки магнітному з’єднувально..
5 880 ₴
Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8476 N4 Golden Rust Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8476 N4 Golden Rust
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Plust Артикул: 8476N4
Настільна лампа Fade Table Lamp Metal 8476 N4 Golden RustНова настільна лампа Fade Metal освітлює будь-який простір, кімнату або столик в ресторані невеликим потоком світла: вона оснащена світлодіодним джерелом світла та акумулятором, який легко перезаряджається завдяки магнітному з’єднувально..
5 880 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)