Меню
Ваш кошик

Пляжні шезлонги Vila з регульованою спинкою та коліщатками

Шезлонг для басейну Vila Taupe Olivo Шезлонг для басейну Vila Taupe Olivo
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Ezpeleta Артикул: MU-VLA00- 066T11
Шезлонг для пляжу та басейну Vila Taupe OlivoДва матеріали: технополімер та алюміній, поєднані разом, створюють дуже міцний і функціональний шезлонг. Така практична та проста у використанні колекція шезлонгів VILA виділяється серед інших завдяки оригінальному зовнішньому вигляду та простоті ліні..
15 265 ₴
Шезлонг для басейну Vila Anthracite Шезлонг для басейну Vila Anthracite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Ezpeleta Артикул: MU-VLA00- 091T11
Шезлонг для пляжу та басейну Vila AnthraciteДва матеріали: технополімер та алюміній, поєднані разом, створюють дуже міцний і функціональний шезлонг. Така практична та проста у використанні колекція шезлонгів VILA виділяється серед інших завдяки оригінальному зовнішньому вигляду та простоті ліній..
15 265 ₴
Шезлонг для басейну Vila Taupe Шезлонг для басейну Vila Taupe
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Ezpeleta Артикул: MU-VLA00-020T11
Шезлонг для пляжу та басейну Vila TaupeДва матеріали: технополімер та алюміній, поєднані разом, створюють дуже міцний і функціональний шезлонг. Така практична та проста у використанні колекція шезлонгів VILA виділяється серед інших завдяки оригінальному зовнішньому вигляду та простоті ліній...
15 265 ₴
Шезлонг для басейну Vila White Taupe Шезлонг для басейну Vila White Taupe
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Ezpeleta Артикул: MU-VLA02- 020T11
Шезлонг для пляжу та басейну Vila White TaupeДва матеріали: технополімер та алюміній, поєднані разом, створюють дуже міцний і функціональний шезлонг. Така практична та проста у використанні колекція шезлонгів VILA виділяється серед інших завдяки оригінальному зовнішньому вигляду та простоті ліні..
15 265 ₴
Шезлонг для басейну Vila White Шезлонг для басейну Vila White
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Ezpeleta Артикул: MU-VLA00-010T11
Шезлонг для пляжу та басейну Vila WhiteДва матеріали: технополімер та алюміній, поєднані разом, створюють дуже міцний і функціональний шезлонг. Така практична та проста у використанні колекція шезлонгів VILA виділяється серед інших завдяки оригінальному зовнішньому вигляду та простоті ліній...
15 265 ₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)