Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Інформація про меблеву компанію Вілла Ванілла

Про компанію


Вілла Ванілла постачальник меблів з 2010 рокуПротягом вже 9 років ми успішно просуваємо ряд брендів зі світовим ім'ям на ринок України. Але ми зовсім не обмежуємося досягнутим і весь час шукаємо нові шляхи для створення комфорту і стилю для ваших об'єктів. Ми досягли того рівня, коли справи говорять за нас. Це саме те, чим ми пишаємося, і ми вдячні за надану довіру.

Наші компетенції - це меблі для кафе і ресторанів, піцерій, готелів, конференц-залів, пляжів і басейнів, банкетних залів, яхт-клубів, заміських відпочинкових комплексів, терас, балконів і зелених дахів.

Серед наших клієнтів відомі ресторатори та готельєри. Ми співпрацюємо з відомими архітектурними і девелоперськими компаніями і дизайн-бюро.

Наше портфоліо постійно поповнюється яскравими, стильними, функціональними проектами

Компанія "Вілла Ванілла" - постійний учасник профільних меблевих виставок. Крім цього, ми вже багато років є спонсорами готельних і ресторанних форумів, щоб мати можливість розповісти про себе і показати всі наші новинки гравцям ринку гостинності.

Ви можете дізнаватися про наші новини на сайті, на сторінці компанії в Facebook. Ми ведемо яскраву, інформативну сторінку в Instagram. Приєднуйтесь! Наш шоурум завжди відкритий для вас!