Меню
Ваш кошик

Садова лавка Charivari Deep Blue (104592)

Садова лавка Charivari Deep Blue (104592) - Лава Charivari Steel Grey Fermob
Замовлення 6-8 тижнів
Садова лавка Charivari Deep Blue (104592)
 • Наявність: Замовлення 6-8 тижнів
 • Виробник: Fermob
 • Артикул: 104592
167 730 ₴
Купити

Металева садова лавка Charivari Deep Blue


Початковий прототип для лавки Charivari мав дерев'яне сидіння. Дизайнер Джульєтта Ліберман, використовувала ту ж технологію згинання дерева під паром, яку традиційно використовували суднобудівники для виготовлення ребер для бортів човна. Однак для Фермоб вона блискуче втілила цю технологію в металі. В результаті вийшла витончена лавка зі значними пропорціями але дивовижно легким зовнішнім виглядом. Вигнуті алюмінієві ламелі виглядають, як тканина на сталевій рамі, гнучкими і хвилеподібними, немов в безперервному русі ...


Основні параметри лавки Charivari
 • Міцна сталева основа сіро-сталевого кольору
 • Сидіння і спинка: вигнуті алюмінієві ламелі
 • Може вмістити до 5-6 персон
 • Поставляється в зібраному вигляді
 • Посилена захисна обробка для використання на вулиці
 • Порошкове покриття для тривалої захисту від УФ-випромінювання


 • Габарити: 246 x 90 x H83 см
 • Колір: deep blue (темно-синій)
 • Вага: 88 кг
Загальні характеристики
Країна Франція

Представляємо французьку компанію Fermob, з її неперевершеними ноу-хау у виробництві металевих меблів, аксесуарів, зовнішнього освітлення, в поєднанні з чудовим почуттям дизайну, різноманіття кольорів, філософії радості життя, яка завойовує популярність у всьому світі. Продукція Fermob була історично задумана для готельного та ресторанного бізнесу, розкішних готелів та пляжів на Лазурному березі Франції. Компанія Fermob докладає особливих зусиль для досліджень в галузі матеріалознавства та способів обробки матеріалів, які дозволяють виготовляти надзвичайно зносостійкі вуличні меблі.


Де використовуються вуличні меблі Fermob


Оскільки облаштування терас та відкритих майданчиків мають ключове значення як для приватних, так для громадських закладів, вони повинні бути персоналізованими, привабливими й продуманими в цілому. З контрактними меблями Fermob можна втілити найяскравіші та індивідуальні дизайн-проекти. В асортименті Fermob маємо все для того, щоб створити цілісний проект включаючи вуличні меблі, пледи, покривала й подушки, світильники. У портфоліо Fermob є рішення для багатьох типів відкритих просторів: тераси ресторанів, зелені дахи, зони відпочинку, балкони, басейни, пляжі, міські сади й громадські площі.


Для кого призначені дизайнерські вуличні меблі Fermob

для професіоналів, від професіоналів, й повсюди


Для професіоналів готельного бізнесу та громадського харчування, дизайнерів громадських просторів, архітекторів торгових і бізнес-центрів, ландшафтних дизайнерів, власників міських бістро, пляжних готелів на морському узбережжі. А також тих, хто вітає публіку на відкритому повітрі. Хто проектує відкриті простори. Хто хоче кращого для своїх клієнтів.


Наша пропозиція для всіх вас.