Меню
Ваш кошик

Сонцезахисні парасолі Poggesi (Італія)

Компанія Poggesi - лідер індустрії і законодавець моди у виробництві сонцезахисних парасоль.


Фабрика Poggesi розпочала свою діяльність в 1964 році, коли її творці побачили можливості у швидко зростаючому ринку вуличних меблів для HoReCa. У центрі уваги завжди була особлива ретельність в опрацюванні найдрібніших деталей в кожному виробі. Кожна сонцезахисна парасоля, немов витвір мистецтва, є відображенням задуму і фантазії художника. У традиціях італійських майстрів завжди лежить натхнення природою, музики, досягненнями сучасного інженерного мистецтва і функціональністю, яка найкращим чином буде служити користувачеві. Легендарне минуле й успіх, заслужений на ринкових площах і численних кафе Італії зробили Poggesi експертами галузі. Тепер компанія пропонує готелям, ресторанам і приватним будинкам вуличні парасолі від сонця, які можна абсолютно точно відрізнити від будь-яких інших.

Парасолі від сонця Poggesi повністю виготовляються в Італії. Інженери створюють унікальні за дизайном та функціональністю речі, які відрізняються довговічністю, завдяки використанню найкращих матеріалів і інноваційних технологій. Клієнти незмінно захоплюються цими сонцезахисними парасолями по всьому світу, в тому числі і в розкішних готелях, на міських набережних, на березі океану, а також в приватних резиденціях, заміських будинках, на патіо, в садах і навіть на даху.


Відомий дизайн парасоль від сонця Poggesi

Офіс і фабрика компанії розташовані в самому центрі Піринейського півострова. Інженери і дизайнери Poggesi прагнуть розробляти красиві, унікальні і міцні конструкції в поєднанні з елегантними квітами. Італійський характер сонцезахисних парасоль Poggesi простежується у всіх моделях, які на перший погляд можуть здатися незвичайними і навіть незвичними, але потім вони дуже цінуються і отримують належне визнання. Кожне їхнє творіння безумовно відображає винятковий стиль в деталях і часто відразу стає прикладом для нових тенденцій в галузі.


Виключна якість сонцезахисних парасоль Poggesi

У квітні 2010 року Ombrellificio Poggesi сертифікувала свій виробничий процес, отримавши сертифікацію TÜV після ряду комплексних випробувань, які охоплювали всі стадії виробництва: від початку проектування до завершального процесу. Poggesi не сумнівалася у своїх виробничих і організаційних можливостях, тим не менш, вона вирішила пройти ці жорсткі випробування однієї з найважливіших європейських організацій за якістю. Все це було зроблено, для того щоб надати своїм покупцям додаткове свідчення свого великої уваги до своєї продукції. Це ще один спосіб, яким Poggesi привертає до себе шанувальників.


Патенти фабрики

Новітні технології Poggesi часто призводять до створення продуктів, що вимагають захисту винаходу на національному та міжнародному рівнях. Значна серія патентів захищає окремі моделі, їх функції, їх більш важливі функціональні елементи, що робить більшість їх продуктів унікальними. Останній з них був заснований на новій ідеї для вуличної парасолі від сонця, що відкривається і закривається простим дотиком і поштовхом, при цьому залишаючи всю роботу складній інженерній конструкції пружин.