Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Стільці для літніх кафе

Вуличні стільці для кафе і ресторану - кращий асортимент в Україні


Стільці це меблі, які як повітря необхідні кожному власнику кафе і ресторану. У нашому товарному спектрі це одна з найбільш запитуваних і популярних позицій, актуальність якої не залежить від сезонності і зростає з кожним роком. Виробники випускають незліченну кількість нових цікавих моделей, і від кількості дизайнів, трендових колірних рішень, поєднання інноваційних і традиційних матеріалів просто захоплює дух. Це як раз той випадок, коли наявність величезного вибору вносить певні труднощі в підборі найбільш відповідних інтер'єрних рішень.


Для багатьох наш сайт Villa-Vanilla.Com.UA давно став робочим онлайн-каталогом. Ми намагаємось регулярно його оновлювати, доповнювати не тільки новими колекціями вуличних меблів для кафе і ресторанів, а й цікавими статтями, новинами та постійно актуалізуємо ціни на стільці. Однак на деякі позиції на сайті ми навмисно їх не вказуємо, так як це прийнято в контрактному бізнесі. Ціна на такі моделі прораховується для кожного конкретного замовника окремо і залежить від безлічі факторів, таких як - варіант виконання каркаса стільця, матеріал оббивки, колірна гамма, і нарешті, необхідної кількості.


Як вибрати вуличні стільці для літнього майданчика кафе в Києві


Реалії нашого часу такі, що витрачати його на всі питання, пов'язані з підбором вуличних стільців для тераси ресторану варто, якщо ви готові зануритися у вивчення десятків і сотень каталогів фабрик, вибираючи з тисяч і десятків тисяч моделей. Але чи дійсно ви цього хочете? Наші фахівці готові зробити попередній підбір вуличних меблів для вашого закладу для вас, ваших дизайнерів або фахівців із закупівлі. Ми знаходимося в постійному контакті з фабриками-виробниками і тому в курсі самих останніх новин й тенденцій. Особливо важливо тримати руку на пульсі, коли стільці в кафе потрібні "на вчора" - ми надамо найшвидші терміни поставки з Європи! Довіртеся нашому більш ніж 10-ти річному досвіду і сотням реалізованих проектів.


Як заощадити ваш час, спростити вибір, на що звернути увагу при купівлі стільців для кафе:


  • Призначення. У першу чергу визначитеся, як довго ваш гість повинен перебувати у вас в закладі. Адже якщо у вас бістро і завдання стоїть обслужити якомога більшу кількість гостей, то вам підійде наприклад, високий барний стіл взагалі без стільців. Але якщо ви розраховуєте на повну посадку в розпал обідньої перерви, коли всі довколишні офісні працівники прагнуть зайняти містечко і провести годину за приємною трапезою, то вам варто подбати про їх зручність і запропонувати комфортні вуличні стільці з підлокітниками.
  • Функціональність. Не варто орієнтуватися тільки на моду. Вибирати і розставляти стільці на майданчику потрібно з урахуванням всіх допустимих відстаней між столиками. Іноді потрібно відмовитися від стільців з підлокітниками на користь звичайних, щоб заощадити місце. Ще одна тонкість полягає в комбінуванні двох, трьох стільців до столу замість традиційних чотирьох - адже не завжди за столиком все стільці зайняті. А якщо компанія більше чотирьох чоловік, то рекомендуємо столи з квадратної стільницею, які завжди можна зсунути разом і організувати необхідну кількість посадочних місць. Особливо зверніть увагу на необхідність компактного зберігання: штабельованість!
  • Колірна гамма. Насправді досить просто підібрати варіанти з численних портфоліо вже реалізованих проектів фабрик. Найголовніше не боятися комбінувати кольори. Адже зовсім не обов'язково щоб увесь майданчик зливався з терасою або фасадом, а стільці повністю збігалися за кольором зі столами. Сучасні барвники і добавки забезпечують неймовірну стійкість до вицвітання, так що сміливо вибираєте самі яскраві фарби!
  • Матеріали. Тут однозначно треба звернути увагу на те з чого виготовляються вуличні стільці. Сьогодні це може бути штучний ротанг на алюмінієвому або сталевому каркасі, пластик або технополимер зі скловолокном і добавками для стійкості до агресивних середовищ і погодних умов. Класичний варіант легкий алюмінієвий каркас + спинка і сидіння з текстилену.


В нашому інтернет-магазині і в демонстраційному залі в Києві ви зможете підібрати і купити найдостойніший варіант вуличних стільців для ваших закладів. Ми на 100% несемо відповідальність за якість наших меблів, так як маємо прямі контракти з фабриками і надаємо всі гарантійні зобов'язання в Україні.

Стілець Lisa 2880 Olive Green Стілець Lisa 2880 Olive Green
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2880VD56
Вуличний стілець Lisa 2880 Technopolymer Olive GreenЙого елегантність завжди привертає увагу відвідувачів. У цій версії у стільця Lisa на трубчастому металевому каркасі закріплені сидіння і спинка які виготовлені з технополімеру. М'які і плавні лінії контуру передають приємне відчуття багатства ..
4 080 ₴
Стілець Volt HB 673 Yellow Стілець Volt HB 673 Yellow
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 673gi
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 YellowКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією ін..
3 280 ₴
Стілець Volt HB 673 Blue Стілець Volt HB 673 Blue
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 673bl
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 BlueКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інже..
3 280 ₴
Стілець Summer 2520 Olive Green Стілець Summer 2520 Olive Green
Новинка
Виробник: S•CAB Артикул: 2520vd
Cтілець з підлокітниками Summer 2520 Olive GreenКолекція Summer, з її чистими лініями і легким літнім стилем, включає в себе столи різної висоти і різнокольорові штабельовані стільці. Зовнішній вигляд робить ці стільці ідеальним доповненням до будь-якого стилю меблів, від вашого внутрішнього дво..
4 590 ₴
Стілець Volt HB 673 Black Стілець Volt HB 673 Black
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 673ne
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 BlackКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інж..
3 280 ₴
Стілець Volt HB 673 Antracite Grey Стілець Volt HB 673 Antracite Grey
Новинка
Виробник: Pedrali Артикул: 673ga
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 Antracite GreyКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технол..
3 280 ₴
Стілець Volt HB 673 Beige Стілець Volt HB 673 Beige
Новинка
Виробник: Pedrali Артикул: 673be
Вуличний стілець з високою спинкою Volt HB 673 BeigeКолекція стільців і крісел Volt характеризується елегантністю та вишуканістю. Всі моделі цієї колекції мають тонкі вишукані контури, ергономічну форму та чудові пропорції. Стільці і крісла створені із первинного поліпропілену за технологією інж..
3 280 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Atntracite Grey Вуличний стілець Dome 260 Atntracite Grey
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260ga
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 Atntracite GreyОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Ле..
3 619 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Yellow Вуличний стілець Dome 260 Yellow
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260gi
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 YellowОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, ф..
3 619 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Beige Вуличний стілець Dome 260 Beige
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 260be
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 BeigeОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, фу..
3 619 ₴
Вуличний стілець Dome 260 Bianco Вуличний стілець Dome 260 Bianco
Новинка
Виробник: Pedrali Артикул: 260bi
Пластиковий стілець для вуличного кафе Dome 260 BiancoОригінальний стілець для вуличного кафе вироблений з композитного матерілу в складі якого поліпропілен і скловолокно. Завдяки такому складу досягаються такі характеристики що задовольняють умовам використання в сфері гостинності. Легкість, ф..
3 619 ₴
Стілець Nolita 3650 Стілець Nolita 3650
Новинка Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 3650ra100e
Металевий стілець для літніх кафе Nolita 3650Стілець з низькою спинкою Nolita нагадує садові стільці та крісла, з виробництва яких в далекому 1963 році Mario Pedrali починав своє меблеве справу. Вуличний стілець Nolita повністю виготовлений із сталі і спеціально підготовлений для використання на..
5 610 ₴
Стілець Più 2336 Antracite Стілець Più 2336 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233681
Стілець для фудкорта Più 2336 AntraciteДизайн цього стільця створений в студії Arter&Citton. Його елегантність одразу привертає увагу. Стілець виготовлений з технополімеру, що армований скловолокном та має оригінальну конструкцію, що дозволяє їх штабелювати у стопки по 10 шт. Ці фактори дозв..
1 564 ₴
Стілець Più 2336 Geranium Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233642
Стілець для фудкорта Più 2336 Geranium RedДизайн цього стільця створений в студії Arter&Citton. Його елегантність одразу привертає увагу. Стілець виготовлений з технополімеру, що армований скловолокном та має оригінальну конструкцію, що дозволяє їх штабелювати у стопки по 10 шт. Ці фактори д..
1 564 ₴
Стілець Più 2336 Dove Grey Стілець Più 2336 Dove Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233615
Стілець для фудкорта Più 2336 Dove GreyДизайн цього стільця створений в студії Arter&Citton. Його елегантність одразу привертає увагу. Стілець виготовлений з технополімеру, що армований скловолокном та має оригінальну конструкцію, що дозволяє їх штабелювати у стопки по 10 шт. Ці фактори дозв..
1 564 ₴
Стілець Più 2336 Linen Стілець Più 2336 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233611
Стілець для фудкорта Più 2336 LinenДизайн цього стільця створений в студії Arter&Citton. Його елегантність одразу привертає увагу. Стілець виготовлений з технополімеру, що армований скловолокном та має оригінальну конструкцію, що дозволяє їх штабелювати у стопки по 10 шт. Ці фактори дозволяю..
1 564 ₴
Стілець Sirio 2319 Graphite Стілець Sirio 2319 Graphite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 231986
Стілець для фудкорту Sirio 2319 GraphiteСтулья Sirio адаптуються до будь-якого інтер'єру, стилю та сфери використання, завдяки мінімалістичному та сучасному дизайну. Sirio це монолітний стілець з технополімеру, отриманий за технологією інжекційного лиття під тиском, що робить його міцним та легк..
1 632 ₴
Стілець Sirio 2319 Light Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 231962
Стілець для фудкорту Sirio 2319 Light BlueСтулья Sirio адаптуються до будь-якого інтер'єру, стилю та сфери використання, завдяки мінімалістичному та сучасному дизайну. Sirio це монолітний стілець з технополімеру, отриманий за технологією інжекційного лиття під тиском, що робить його міцним та ле..
1 632 ₴
Стілець Sirio 2319 Orange
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 231930
Стілець для фудкорту Sirio 2319 OrangeСтулья Sirio адаптуються до будь-якого інтер'єру, стилю та сфери використання, завдяки мінімалістичному та сучасному дизайну. Sirio це монолітний стілець з технополімеру, отриманий за технологією інжекційного лиття під тиском, що робить його міцним та легким..
1 632 ₴
Стілець Sirio 2319 Dove Grey Стілець Sirio 2319 Dove Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 231915
Стілець для фудкорту Sirio 2319 Dove GreyСтулья Sirio адаптуються до будь-якого інтер'єру, стилю та сфери використання, завдяки мінімалістичному та сучасному дизайну. Sirio це монолітний стілець з технополімеру, отриманий за технологією інжекційного лиття під тиском, що робить його міцним та лег..
1 632 ₴
Стілець Sirio 2319 Linen Стілець Sirio 2319 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 231911
Стілець для фудкорту Sirio 2319 LinenСтулья Sirio адаптуються до будь-якого інтер'єру, стилю та сфери використання, завдяки мінімалістичному та сучасному дизайну. Sirio це монолітний стілець з технополімеру, отриманий за технологією інжекційного лиття під тиском, що робить його міцним та легким...
1 632 ₴
Стілець Sai 2275 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 227581
Стілець для фудкорту Sai 2275 AntraciteЦей стілець із формованого технополімеру, який армований скловолокном створений для використання як усередині приміщень, так і назовні. Ідеальним місцем застосування таких стільців ми вважаємо фудкорти ТРЦ, громадські місця, навчальні заклади та інші комерц..
1 394 ₴
Стілець Sai 2275 Terracotta Стілець Sai 2275 Terracotta
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 227573
Стілець для фудкорту Sai 2275 TerracottaЦей стілець із формованого технополімеру, який армований скловолокном створений для використання як усередині приміщень, так і назовні. Ідеальним місцем застосування таких стільців ми вважаємо фудкорти ТРЦ, громадські місця, навчальні заклади та інші комер..
1 394 ₴
Стілець Sai 2275 Cocoa Стілець Sai 2275 Cocoa
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 227572
Стілець для фудкорту Sai 2275 CocoaЦей стілець із формованого технополімеру, який армований скловолокном створений для використання як усередині приміщень, так і назовні. Ідеальним місцем застосування таких стільців ми вважаємо фудкорти ТРЦ, громадські місця, навчальні заклади та інші комерційні..
1 394 ₴
Стілець Sai 2275 Light Blue Стілець Sai 2275 Light Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 227562
Стілець для фудкорту Sai 2275 Light BlueЦей стілець із формованого технополімеру, який армований скловолокном створений для використання як усередині приміщень, так і назовні. Ідеальним місцем застосування таких стільців ми вважаємо фудкорти ТРЦ, громадські місця, навчальні заклади та інші комер..
1 394 ₴
Стілець Sai 2275 Blue Стілець Sai 2275 Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 227560
Стілець для фудкорту Sai 2275 BlueЦей стілець із формованого технополімеру, який армований скловолокном створений для використання як усередині приміщень, так і назовні. Ідеальним місцем застосування таких стільців ми вважаємо фудкорти ТРЦ, громадські місця, навчальні заклади та інші комерційні ..
1 394 ₴
Стілець Sai 2275 Light Green Стілець Sai 2275 Light Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 227551
Стілець для фудкорту Sai 2275 Light GreenЦей стілець із формованого технополімеру, який армований скловолокном створений для використання як усередині приміщень, так і назовні. Ідеальним місцем застосування таких стільців ми вважаємо фудкорти ТРЦ, громадські місця, навчальні заклади та інші коме..
1 394 ₴
Стілець Sai 2275 Red Стілець Sai 2275 Red
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 227540
Стілець для фудкорту Sai 2275 RedЦей стілець із формованого технополімеру, який армований скловолокном створений для використання як усередині приміщень, так і назовні. Ідеальним місцем застосування таких стільців ми вважаємо фудкорти ТРЦ, громадські місця, навчальні заклади та інші комерційні о..
1 394 ₴
Стілець Sai 2275 Orange Стілець Sai 2275 Orange
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 227530
Стілець для фудкорту Sai 2275 OrangeЦей стілець із формованого технополімеру, який армований скловолокном створений для використання як усередині приміщень, так і назовні. Ідеальним місцем застосування таких стільців ми вважаємо фудкорти ТРЦ, громадські місця, навчальні заклади та інші комерційн..
1 394 ₴
Стілець Sai 2275 Yellow Стілець Sai 2275 Yellow
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 227520
Стілець для фудкорту Sai 2275 YellowЦей стілець із формованого технополімеру, який армований скловолокном створений для використання як усередині приміщень, так і назовні. Ідеальним місцем застосування таких стільців ми вважаємо фудкорти ТРЦ, громадські місця, навчальні заклади та інші комерційн..
1 394 ₴
Стілець Sai 2275 Dove Grey Стілець Sai 2275 Dove Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 227515
Стілець для фудкорту Sai 2275 Dove GreyЦей стілець із формованого технополімеру, який армований скловолокном створений для використання як усередині приміщень, так і назовні. Ідеальним місцем застосування таких стільців ми вважаємо фудкорти ТРЦ, громадські місця, навчальні заклади та інші комерц..
1 394 ₴
Стілець Sai 2275 Linen Стілець Sai 2275 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 227511
Стілець для фудкорту Sai 2275 LinenЦей стілець із формованого технополімеру, який армований скловолокном створений для використання як усередині приміщень, так і назовні. Ідеальним місцем застосування таких стільців ми вважаємо фудкорти ТРЦ, громадські місця, навчальні заклади та інші комерційні..
1 394 ₴
Стілець Chloé Trend 2638 Light Grey Стілець Chloé Trend 2638 Light Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 263882
Стілець для фудкорта Chloé Trend 2638 Light GreyДизайн цього стільця створений в студії Arter&Citton. Його елегантність і стиль одразу привертає увагу. Сидіння стільця виготовлене з технополімеру, що армований скловолокном. Алюмінієві ніжки також покриті технополімером. Ці фактори дозволяють..
2 074 ₴
Стілець Chloé Trend 2638 Antracite Стілець Chloé Trend 2638 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 263881
Стілець для фудкорта Chloé Trend 2638 AntraciteДизайн цього стільця створений в студії Arter&Citton. Його елегантність і стиль одразу привертає увагу. Сидіння стільця виготовлене з технополімеру, що армований скловолокном. Алюмінієві ніжки також покриті технополімером. Ці фактори дозволяють ..
2 074 ₴
Стілець Chloé Trend 2638 Dove Grey Стілець Chloé Trend 2638 Dove Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 263815
Стілець для фудкорта Chloé Trend 2638 Dove GreyДизайн цього стільця створений в студії Arter&Citton. Його елегантність і стиль одразу привертає увагу. Сидіння стільця виготовлене з технополімеру, що армований скловолокном. Алюмінієві ніжки також покриті технополімером. Ці фактори дозволяють ..
2 074 ₴
Стілець Chloé Trend 2638 Linen Стілець Chloé Trend 2638 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 263811
Стілець для фудкорта Chloé Trend 2638 LinenДизайн цього стільця створений в студії Arter&Citton. Його елегантність і стиль одразу привертає увагу. Сидіння стільця виготовлене з технополімеру, що армований скловолокном. Алюмінієві ніжки також покриті технополімером. Ці фактори дозволяють вико..
2 074 ₴
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Dove Grey Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Dove Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2272VB222
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Dove GreyЦе стілець з двоколірним сидінням з полімеру, що на 100% придатний до вторинної переробки. Внутрішня поверхня сидіння білого кольору та полірована. Зовнішня поверхня - полірована та огранена характерним орнаментом та має відповідний до артикулу колір. ..
3 094 ₴
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Light Green Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Light Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2272VB221
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Light GreenЦе стілець з двоколірним сидінням з полімеру, що на 100% придатний до вторинної переробки. Внутрішня поверхня сидіння білого кольору та полірована. Зовнішня поверхня - полірована та огранена характерним орнаментом та має відповідний до артикулу колір..
3 094 ₴
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Antracite Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2272VB214
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco AntraciteЦе стілець з двоколірним сидінням з полімеру, що на 100% придатний до вторинної переробки. Внутрішня поверхня сидіння білого кольору та полірована. Зовнішня поверхня - полірована та огранена характерним орнаментом та має відповідний до артикулу колір. ..
3 094 ₴
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Cornflower Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Cornflower
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2272VB213
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco CornflowerЦе стілець з двоколірним сидінням з полімеру, що на 100% придатний до вторинної переробки. Внутрішня поверхня сидіння білого кольору та полірована. Зовнішня поверхня - полірована та огранена характерним орнаментом та має відповідний до артикулу колір...
3 094 ₴
Показано з 1 по 40 із 345 (9 сторінок)