Меню
Your Cart

Столи для HoReCa

Столи для HoReCa

Підібрати столи для кафе - це непросте завдання і часом ціла історія!


Крокуючи містом ми часто помічаємо літні майданчики кафе. Деякі зовсім переповнені, так що яблуку ніде впасти, інші беруть в облогу галасливі компанії. Десь студенти святкують успішну сесію, а десь чекають саме на нас - особливо, коли погода сприяє. Будь-який власник закладу хоч раз стикався з проблемою - скільки гостей можна комфортно розсадити для приємної трапези і відпочинку.


Де ж вигідно купити столи для кафе в Києві?


І які саме вибрати: прямокутні або круглі? А може квадратні, щоб можна було їх зсувати один з одним? На центральному підстіллі або з класичними чотирма ніжками? І якою при цьому повинна бути поверхня стільниці - щоб за нею було легко доглядати або щоб її було важко зіпсувати? Це тільки мала дещиця питань, якими переймаються власники бізнесу і дизайнери, які розробляють проекти закладів. Це так би мовити поверхневий погляд на проблему вибору обідніх меблів для ресторану. Наші співробітники володіють усіма необхідними компетенціями для виконання поставленого завдання і допоможуть підібрати обідні столи для ресторану.


Столи для ресторану або кафе з гарантією!


Ми пропонуємо великий асортимент меблів для індустрії гостинності та сфери громадського харчування. Наш досвід і велика кількість вже реалізованих проектів дозволяють нам сміливо рекомендувати вже перевірені моделі. Якщо є завдання столи для ресторану купити з оптимальним співвідношенням таких параметрів як якість, надійність, антивандальні, придатність для використання в HoReCa і підтримка гарантійних зобов'язань - це до нас!

Алюминиевая опора KayaМы сможем подобрать подстолья и столешницы для вашего ресторана или кафе. В нашем ассортименте есть все, что нужно для создания качественного и современного интерьера, отвечающего самым изысканным требованиям. Инновационные материалы и традиционное качество материалов, проверен..
660 ₴
Металлическое двойное подстолье ElenaМы сможем подобрать подстолья и столешницы для вашего ресторана или кафе. В нашем ассортименте есть все, что нужно для создания качественного и современного интерьера, отвечающего самым изысканным требованиям. Инновационные материалы и традиционное качество матер..
729 ₴
Стіл Bistro Стіл Bistro
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You
Круглий стіл BistroРозмір: D60 x H70 смстільниця: гартоване хвилясте склокаркас: стальколір: сірий..
1 056 ₴
Металлическое одинарное подстолье LoriМы сможем подобрать подстолья и столешницы для вашего ресторана или кафе. В нашем ассортименте есть все, что нужно для создания качественного и современного интерьера, отвечающего самым изысканным требованиям. Инновационные материалы и традиционное качество мате..
1 060 ₴
Металлическое одинарное подстолье CristalМы сможем подобрать подстолья и столешницы для вашего ресторана или кафе. В нашем ассортименте есть все, что нужно для создания качественного и современного интерьера, отвечающего самым изысканным требованиям. Инновационные материалы и традиционное качество м..
1 074 ₴
Металлическое одинарное подстолье CristalМы сможем подобрать подстолья и столешницы для вашего ресторана или кафе. В нашем ассортименте есть все, что нужно для создания качественного и современного интерьера, отвечающего самым изысканным требованиям. Инновационные материалы и традиционное качество м..
1 282 ₴
Показано з 1 по 20 із 443 (23 сторінок)