Меню
Ваш кошик

Столи

Вибирати вуличні столи для кафе - непросте завдання а часом ціла історія!


Крокуючи містом ми часто помічаємо затишні літні майданчики з вуличними столиками для кафе. Деякі зовсім переповнені, так що яблуку ніде впасти, інші беруть в облогу галасливі компанії. Десь студенти святкують успішну сесію, а десь чекають саме на нас - особливо, коли погода сприяє. Будь-який власник закладу хоч раз стикався з проблемою - скільки гостей можна комфортно розсадити за столами для приємної трапези та відпочинку.


Де ж вигідно купити столи для кафе в Києві?


Отже які саме вибрати: прямокутні чи круглі? А може квадратні, щоб можна було їх зсувати один до одного? На центральній опорі чи на класичних чотирьох ніжках? А якою при цьому повинна бути поверхня стільниці - щоб легко за нею доглядати або щоб її було важко зіпсувати? Це тільки мала дещиця питань, якими переймаються власники бізнесу та дизайнери, які розробляють проекти закладів. Це так би мовити поверхневий погляд на задачу вибору столів для ресторану, вуличного кафе або бару. Наші співробітники володіють усіма необхідними компетенціями для виконання поставленої цілі, допоможуть підібрати столи для кавʼярні та ресторану.


Вуличні столи для ресторану і кафе з гарантією!


Ми пропонуємо великий асортимент стільців та столів для індустрії гостинності та сфери громадського харчування. Наш досвід і велика кількість вже реалізованих проектів дозволяють нам сміливо рекомендувати вже перевірені моделі. Якщо є завдання купити вуличні столи для ресторану із оптимальним співвідношенням таких параметрів як якість, надійність, антивандальні, придатність для використання в HoReCa і підтримка гарантійних зобов'язань - це до нас!

База для столу CROSS H109 Antrcite База для столу CROSS H109 Antrcite
New Замовлення 2-3 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 5095VA
База для столу CROSS H109 Antracite В основі цієї сучасної ніжки для столу лежить чавунна хрестовина розміром 55 x 55 см. Кожна ніжка має регулювальні болти. Колона квадратного розрізу виконана з оцинкованої сталі розмір: 50 х 50 мм. Для кріплення стільниці також використовується лита хрестовина ..
2 607 ₴
База для столу CROSS H109 Bianco База для столу CROSS H109 Bianco
New Замовлення 2-3 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 5095VB
База для столу CROSS H109 Bianco В основі цієї сучасної ніжки для столу лежить чавунна хрестовина розміром 55 x 55 см. Кожна ніжка має регулювальні болти. Колона квадратного розрізу виконана з оцинкованої сталі розмір: 50 х 50 мм. Для кріплення стільниці також використовується лита хрестовина з ч..
2 607 ₴
База для столу CROSS H73 Tortora База для столу CROSS H73 Tortora
New Замовлення 2-3 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 5090VT
База для столу CROSS H73 Tortora В основі цієї сучасної ніжки для столу лежить чавунна хрестовина розміром 55 x 55 см. Кожна ніжка має регулювальні болти. Колона квадратного розрізу виконана з оцинкованої сталі розмір: 50 х 50 мм. Для кріплення стільниці також використовується лита хрестовина з ч..
2 294 ₴
База для столу CROSS H73 Antracite База для столу CROSS H73 Antracite
New Замовлення 2-3 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 5090VA
База для столу CROSS H73 Antracite В основі цієї сучасної ніжки для столу лежить чавунна хрестовина розміром 55 x 55 см. Кожна ніжка має регулювальні болти. Колона квадратного розрізу виконана з оцинкованої сталі розмір: 50 х 50 мм. Для кріплення стільниці також використовується лита хрестовина з..
2 294 ₴
База для столу CROSS H50 База для столу CROSS H50
New Замовлення 2-3 тижні
Виробник: SCAB Design Артикул: 5191VA
База для столу CROSS H50 В основі цієї сучасної ніжки для столу лежить чавунна хрестовина розміром 55 x 55 см. Кожна ніжка має регулювальні болти. Колона квадратного розрізу виконана з оцинкованої сталі розмір: 50 х 50 мм. Для кріплення стільниці також використовується лита хрестовина з чавуну. ..
2 294 ₴
Виробник: Garden4You Артикул: 11966
База для стола Raft Матеріал: сталь Колір: чорний Нижня основа: 45 x 45 см Висота стійки: 72,5 см Підходить для стільниці від 60x60 до 80x80 см Товар погодотривкий. Рекомендація для HoReCa...
4 150 ₴
База для столу Roma База для столу Roma
New Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 18629
База для столу Roma Габаритні розміри: 63 x 63 x H70см Матеріали та особливості: центральна стійка з анодованого алюмінію: D60 x 1,2 мм нижня хрестовина зі сталі з порошковим покриттям: 48 x 48 см..
4 785 ₴
Барний стіл Horizon Marbre Blanc Барний стіл Horizon Marbre Blanc
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9007-9444
Круглий барний стіл для вуличних кафе Horizon Marbre Blanc Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавніс..
Барний стіл Horizon Ciment Барний стіл Horizon Ciment
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9007-9442
Круглий барний стіл для вуличних кафе Horizon Ciment Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність від..
Барний стіл Horizon Mineral Барний стіл Horizon Mineral
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9007-9074
Круглий барний стіл для вуличних кафе Horizon Mineral Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність ві..
Прямокутний стіл Horizon Ciment Прямокутний стіл Horizon Ciment
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9017-9442
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon Ciment Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавніст..
Прямокутний стіл Horizon Mineral Прямокутний стіл Horizon Mineral
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9005-9074
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon Mineral Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавніс..
Прямокутний стіл Horizon Bois Прямокутний стіл Horizon Bois
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9005-9073
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon Bois Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність ..
Квадратний стіл Horizon Marbre Blanc Квадратний стіл Horizon Marbre Blanc
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9016-9444
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon Marbre Blanc Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність ві..
Квадратний стіл Horizon Ciment Квадратний стіл Horizon Ciment
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9016-9442
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon Ciment Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність відкритт..
Квадратний стіл Horizon Mineral Квадратний стіл Horizon Mineral
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9004-9074
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon Mineral Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність відкрит..
Квадратний стіл Horizon Bois Квадратний стіл Horizon Bois
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9004-9073
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon Bois Цей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність відкриття ..
Столовий комплект Captain Столовий комплект Captain
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Garden4You Артикул: 20577
Столовий комплект Captain У складі комплекту:Великий обідній стілРозміри: 200 x 100 x H74 cмстільниця: штучне дереворама і ніжки: алюмінійколір: тикове деревоШість плетених ротангових стільцівРозміри: 56 x 64 x H87 cмОснова: алюмінійплетіння: штучний ротангколір: сіро-бежевийніжки: алюмінійколір: ти..
44 100 ₴
Стільниця Laminato 80x80 Agave Стільниця Laminato 80x80 Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 30608.10.316
Квадратна стільниця Laminato 80x80 Agave Антивандальная сучасна стільниця для закладів громадського харчування. Має надзвичайну стійкість до механічного, термічного і хімічного впливу і крім цього має чудові естетичні характеристики. Підходить до використання з базами для столів: Calice, Scudo, I..
4 356 ₴
Стільниця Laminato 70x70 Agave Стільниця Laminato 70x70 Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 30607.10.316
Квадратна стільниця Laminato 70x70 Agave Антивандальная сучасна стільниця для закладів громадського харчування. Має надзвичайну стійкість до механічного, термічного і хімічного впливу і крім цього має чудові естетичні характеристики. Підходить до використання з базами для столів: Calice, Scudo, I..
3 465 ₴
Стільниця Laminato 60x60 Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 30606.10.316
Квадратна стільниця Laminato 60x60 Agave Антивандальная сучасна стільниця для закладів громадського харчування. Має надзвичайну стійкість до механічного, термічного і хімічного впливу і крім цього має чудові естетичні характеристики. Підходить до використання з базами для столів: Calice, Scudo, I..
2 508 ₴
Стільниця Laminato 80 Agave Стільниця Laminato 80 Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 30618.10.316
Кругла стільниця Laminato 80 Agave Антивандальная сучасна стільниця для закладів громадського харчування. Має надзвичайну стійкість до механічного, термічного і хімічного впливу і крім цього має чудові естетичні характеристики. Підходить до використання з базами для столів: Calice, Scudo, Ibisco,..
4 356 ₴
Стільниця Laminato 70 Agave Стільниця Laminato 70 Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 30617.10.316
Кругла стільниця Laminato 70 Agave Антивандальная сучасна стільниця для закладів громадського харчування. Має надзвичайну стійкість до механічного, термічного і хімічного впливу і крім цього має чудові естетичні характеристики. Підходить до використання з базами для столів: Calice, Scudo, Ibisco,..
3 465 ₴
Стільниця Laminato 60 Agave Стільниця Laminato 60 Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 30616.10.316
Кругла стільниця Laminato 60 Agave Антивандальная сучасна стільниця для закладів громадського харчування. Має надзвичайну стійкість до механічного, термічного і хімічного впливу і крім цього має чудові естетичні характеристики. Підходить до використання з базами для столів: Calice, Scudo, Ibisco,..
2 508 ₴
Стільниця Laminato 60 Corten Стільниця Laminato 60 Corten
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 30616.10.312
Кругла стільниця Laminato 60 Corten Антивандальная сучасна стільниця для закладів громадського харчування. Має надзвичайну стійкість до механічного, термічного і хімічного впливу і крім цього має чудові естетичні характеристики. Підходить до використання з базами для столів: Calice, Scudo, Ibisco..
2 508 ₴
Стільниця Laminato 60 Legno Стільниця Laminato 60 Legno
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 30616.10.311
Кругла стільниця Laminato 60 Legno Антивандальная сучасна стільниця для закладів громадського харчування. Має надзвичайну стійкість до механічного, термічного і хімічного впливу і крім цього має чудові естетичні характеристики. Підходить до використання з базами для столів: Calice, Scudo, Ibisco,..
2 508 ₴
База для столів Frasca maxi Tortora База для столів Frasca maxi Tortora
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53659.00.000
Стійка база для столів Frasca maxi Tortora представляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Ця база для столів має регулювальні п'яти на к..
7 060 ₴
База для столів Frasca maxi Bianco База для столів Frasca maxi Bianco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53653.00.000
Стійка база для столів Frasca maxi Bianco представляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Ця база для столів має регулювальні п'яти на ко..
7 060 ₴
База для столів Frasca maxi Anthracite База для столів Frasca maxi Anthracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53652.00.000
Стійка база для столів Frasca maxi Anthracite представляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Ця база для столів має регулювальні п'яти н..
7 060 ₴
База для столів Frasca maxi Agave База для столів Frasca maxi Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53666.00.000
Стійка база для столів Frasca maxi Agave представляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Ця база для столів має регулювальні п'яти на кож..
7 060 ₴
База для столів Frasca mini Tortora База для столів Frasca mini Tortora
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53259.00.000
Поворотна база для столів Frasca mini Tortora представляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Така основа для столів штабелюються і має р..
5 280 ₴
База для столів Frasca mini Bianco База для столів Frasca mini Bianco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53253.00.000
Поворотна база для столів Frasca mini Bianco представляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Така основа для столів штабелюються і має ре..
5 280 ₴
База для столів Frasca mini Anthraicte База для столів Frasca mini Anthraicte
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53252.00.000
Поворотна база для столів Frasca mini Anthraicte представляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Така основа для столів штабелюються і ма..
5 280 ₴
База для столів Frasca mini Agave База для столів Frasca mini Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53266.00.000
Поворотна база для столів Frasca mini Agave представляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Така основа для столів штабелюються і має рег..
5 280 ₴
Круглий стіл Step Agave Круглий стіл Step Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40056.16.000
Оригінальний круглий стіл Step Agave Він дуже зручний завдяки центральній опорі з трьома важкими ніжками. Унікальність цього столу в тому, що ви можете змінювати його висоту за допомогою додатковій центральній опорі (стандартна висота 73 см і менша висота 40 см). Стіл виготовлений з поліпропілену..
2 574 ₴
Обідній стіл Rio 210 Tortora Обідній стіл Rio 210 Tortora
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48259.10.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 210 Tortora Прямокутний стіл Rio 210 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з поро..
23 958 ₴
Обідній стіл Rio 210 Antracite Обідній стіл Rio 210 Antracite
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48252.02.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 210 Antracite Прямокутний стіл Rio 210 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з по..
23 958 ₴
Обідній стіл Rio 210 Bianco Обідній стіл Rio 210 Bianco
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48253.00.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 210 Bianco Прямокутний стіл Rio 210 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з порош..
23 958 ₴
Обідній стіл Rio 140 Tortora Обідній стіл Rio 140 Tortora
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48359.10.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 140 Tortora Прямокутний стіл Rio 140 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з поро..
20 328 ₴
Обідній стіл Rio 140 Antracite Обідній стіл Rio 140 Antracite
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48352.02.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 140 Antracite Прямокутний стіл Rio 140 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з по..
20 328 ₴
Показано з 1 по 40 із 580 (15 сторінок)