Меню
Ваш кошик

Бази для столів Flute на трьох ніжках та з механізмом повороту стільниці

Бази для столів Flute та для фудкортів великих ТРЦ ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Бази для столів Flute є невід'ємною частиною створення комфортного середовища у сфері HoReCa. Вони слугують надійним кріпленням для стільниці та забезпечують стабільність і міцність конструкції. Різноманітність форм, матеріалів та функціональних можливостей дозволяє підібрати оптимальний варіант, який ідеально впишеться як у внутрішні, так і зовнішні приміщення. Вибір бази для столів для кафе та ресторанів відомих європейських виробників гарантує високу якість виконання та тривалий термін експлуатації.

База для стола Flute Tortora База для стола Flute Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 55659.00.000
База для стола з поворотним механізмом Flute TortoraОснова (база) для стола з поворотним круглим верхом для встановлення круглої стільниці.Граничні розміри стільниць: werzalit/topalit: Ø 60 см HPL-laminate: Ø 60; Ø70 смОсобливості бази Flute Tortora: порошкове покриття; колір: какао..
6 923 ₴
База для стола Flute Bianco База для стола Flute Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 55653.00.000
База для стола з поворотним механізмом Flute BiancoОснова (база) для стола з поворотним круглим верхом для встановлення круглої стільниці.Граничні розміри стільниць: werzalit/topalit: Ø 60 см HPL-laminate: Ø 60; Ø70 смОсобливості бази Flute Bianco: порошкове покриття; колір: білий (..
6 923 ₴
База для стола Flute Argento База для стола Flute Argento
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 55654.00.000
База для стола з поворотним механізмом Flute ArgentoОснова (база) для стола з поворотним круглим верхом для встановлення круглої стільниці.Граничні розміри стільниць: werzalit/topalit: Ø 60 см HPL-laminate: Ø 60; Ø70 смОсобливості бази Flute Argento: порошкове покриття; колір: стріб..
6 923 ₴
База для стола Flute Antracite База для стола Flute Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 55652.00.000
База для стола з поворотним механізмом Flute AntraciteОснова (база) для стола з поворотним круглим верхом для встановлення круглої стільниці.Граничні розміри стільниць: werzalit/topalit: Ø 60 см HPL-laminate: Ø 60; Ø70 смОсобливості бази Flute Antracite: порошкове покриття; колір: ч..
6 923 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)