Меню
Ваш кошик

Бази для столів Fraska Maxi на чотирьох ніжках

Бази для столів Fraska Maxi та для фудкортів готелів і ресторанів ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Бази для столів Fraska Maxi відіграють важливу роль у забезпеченні комфорту для гостей в індустрії HoReCa. Завдяки різноманітним формам і функціям, можна обрати ідеальний варіант, який буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі чи екстер'єрі. Відомі європейські виробники гарантують високу якість своєї продукції, яка прослужить довгі роки без втрати експлуатаційних характеристик. Купуйте бази для столів прямо зараз!

База для стола Frasca maxi Tortora База для стола Frasca maxi Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53659.00.000
Стійка база для стола Frasca maxi Tortoraпредставляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Ця база для столів має регулювальні п'яти на ко..
10 578 ₴
База для стола Frasca maxi Bianco База для стола Frasca maxi Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53653.00.000
Стійка база для стола Frasca maxi Biancoпредставляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Ця база для столів має регулювальні п'яти на кож..
10 578 ₴
База для стола Frasca maxi Anthracite База для стола Frasca maxi Anthracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53652.00.000
Стійка база для стола Frasca maxi Anthraciteпредставляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Ця база для столів має регулювальні п'яти на..
10 578 ₴
База для стола Frasca maxi Agave База для стола Frasca maxi Agave
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53666.00.000
Стійка база для стола Frasca maxi Agaveпредставляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Ця база для столів має регулювальні п'яти на кожн..
10 578 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)