Меню
Ваш кошик

Бази для столів Fraska Mini Folding з механізмом повороту стільниці

Бази для столів Fraska Mini Folding та для літніх терас ресторанів ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Бази для столів Fraska Mini Folding є важливою деталлю у сфері HoReCa, яка забезпечує комфорт для гостей. Різноманітність форм і функцій дозволяє підібрати оптимальний варіант, який ідеально впишеться у будь-яке приміщення, незалежно від його призначення. Популярні європейські виробники гарантують високу якість та надійність своєї продукції протягом тривалого періоду експлуатації. Замовляйте бази для столів прямо зараз!

База для стола Frasca mini Tortora База для стола Frasca mini Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53259.00.000
Поворотна база для стола Frasca mini Tortoraпредставляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Така основа для столів штабелюються і має ре..
7 934 ₴
База для стола Frasca mini Bianco База для стола Frasca mini Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53253.00.000
Поворотна база для стола Frasca mini Biancoпредставляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Така основа для столів штабелюються і має рег..
7 934 ₴
База для стола Frasca mini Anthraicte База для стола Frasca mini Anthraicte
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53252.00.000
Поворотна база для стола Frasca mini Anthraicteпредставляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Така основа для столів штабелюються і має..
7 934 ₴
База для стола Frasca mini Agave База для стола Frasca mini Agave
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 53266.00.000
Поворотна база для стола Frasca mini Agaveпредставляє собою центральну опору на чотирьох лапах і пофарбовану із застосуванням порошкової технології. Інноваційний і оригінальний дизайн спеціально продуманий для професійного комерційного використання. Така основа для столів штабелюються і має регу..
7 934 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)