Меню
Ваш кошик

Бази для столів Tripé Folding з механізмом повороту стільниці

Бази для столів Tripé Folding та для популярних міських закладів харчування ⚡ Меблі для HoReCa від Вілла Ванілла

Бази для столів Tripé Folding є ключем до створення комфортного середовища для гостей в індустрії HoReCa. Вони не лише забезпечують надійне кріплення стільниці, але й є важливим елементом дизайну інтер'єру. Різноманітні форми, матеріали та функції дозволяють обрати оптимальний варіант, придатний як для внутрішнього, так і зовнішнього використання. Бази для столів від відомих європейських брендів гарантує високу якість та тривалий термін експлуатації.

База для столу Tripé Folding 5001 H109 Terracotta База для столу Tripé Folding 5001 H109 Terracotta
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 5001VE
База для столу Tripé Folding 5001 H109 TerracottaОпори для столів Tripé - це синтез функціональності, мінімалізму і впізнаваності. Міцна сталева основа на трьох ніжках з посиленим покриттям і фарбуванням для вуличного застосування. Спектр моделей Tripé дає можливість урізноманітнити інтер'єри ка..
6 888 ₴
База для столу Tripé Folding 5000 H73 Terracotta База для столу Tripé Folding 5000 H73 Terracotta
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 5000VE
База для столу Tripé Folding 5000 H73 TerracottaОпори для столів Tripé - це синтез функціональності, мінімалізму і впізнаваності. Міцна сталева основа на трьох ніжках з посиленим покриттям і фарбуванням для вуличного застосування. Спектр моделей Tripé дає можливість урізноманітнити інтер'єри каф..
5 964 ₴
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)