Меню
Ваш кошик

Обідні столи

Де купити обідні столи для ресторану та міського кафе


Кожен заклад громадського харчування є зацікавленим у вирішенні двох проблем. По-перше, як розмістити більше гостей в ресторані. По-друге, як підвищити середній чек? В ідеалі всі хочуть домогтися їх вирішення одночасно або хоча б в якійсь високій мірі наблизитись до ідеалу. Власники ресторанів, кафе, барів воліють замовляти квадратні столи тому що їх можна скласти разом для розміщення великої компанії. Популярність прямокутних столів дещо менше - це пов'язано із розмірами і зручністю розстановки на літньому майданчику та терасі. Адже найчастіше вуличні меблі прибирають на нічне зберігання кожен день і вранці розставляють знову! А от невеликі круглі столики (зі скляною або кам'яною мозаїчною стільницями) на 2-4 людини можуть дозволити собі ресторатори, які бажають створити атмосферу затишних паризьких бістро!


Матеріали із яких виготовляють вуличні обідні столи


Київ - столиця України. Кожен день в центрі міста можна зустріти багато туристів, охочих до колориту традиційної кухні та просто тих хто бажає перепочити за філіжанкою кави милуючись міськими пам'ятками. Завдання власників закладу надати їм цю можливість, щоб гості заходили саме до вас. Щоб вибрати практичні обідні столи рекомендуємо звернути увагу на матеріал стільниці. Для експлуатації на відкритому просторі краще вибрати антивандальні стільниці Topalit/Werzalit а також столи з HPL-стільницями. Вони відмінно себе зарекомендували в аспекті стійкості до механічних пошкоджень (подряпини, відколи, удари), стійкість до різких коливань тепло/холод, УФ-випромінювання, вогнетривкість, абсолютна невибагливість у догляді!


Як вигідно купити обідні столи для кафе в Україні?


Ми пропонуємо не просто столи і стільці для ресторану, а цілий комплекс послуг підбору, поставки, збиранню та розстановці меблів столової групи з гарантійними зобов'язаннями та пост гарантійному сервісу. Запрошуємо вас на зустріч в наш шоурум, де ви зможете визначитися із модельним рядом, підібрати та оцінити всі нюанси наших меблів.

Прямокутний стіл Horizon Ciment Прямокутний стіл Horizon Ciment
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9017-9442
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon CimentЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавніст..
Прямокутний стіл Horizon Mineral Прямокутний стіл Horizon Mineral
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9005-9074
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon MineralЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавніс..
Прямокутний стіл Horizon Bois Прямокутний стіл Horizon Bois
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9005-9073
Прямокутний обідній стіл для вуличних кафе Horizon BoisЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизувальних втулках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність ..
Квадратний стіл Horizon Marbre Blanc Квадратний стіл Horizon Marbre Blanc
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9016-9444
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon Marbre BlancЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність ві..
Квадратний стіл Horizon Ciment Квадратний стіл Horizon Ciment
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9016-9442
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon CimentЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність відкритт..
Квадратний стіл Horizon Mineral Квадратний стіл Horizon Mineral
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9004-9074
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon MineralЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність відкрит..
Квадратний стіл Horizon Bois Квадратний стіл Horizon Bois
New Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9004-9073
Квадратний стіл для вуличних кафе Horizon BoisЦей функціональний стіл оснащений запатентованою системою перекидання/складання так, що його можна можна розкрити в робоче положення однією рукою! Унікальність системи в амортизуючих накладках, які забезпечують підвищену безпеку, плавність відкриття ..
Круглий стіл Step Agave Круглий стіл Step Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40056.16.000
Оригінальний круглий стіл Step AgaveВін дуже зручний завдяки центральній опорі з трьома важкими ніжками. Унікальність цього столу в тому, що ви можете змінювати його висоту за допомогою додатковій центральній опорі (стандартна висота 73 см і менша висота 40 см). Стіл виготовлений з поліпропілену..
2 574 ₴
Обідній стіл Rio 210 Tortora Обідній стіл Rio 210 Tortora
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48259.10.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 210 TortoraПрямокутний стіл Rio 210 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з поро..
23 958 ₴
Обідній стіл Rio 210 Antracite Обідній стіл Rio 210 Antracite
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48252.02.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 210 AntraciteПрямокутний стіл Rio 210 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з по..
23 958 ₴
Обідній стіл Rio 210 Bianco Обідній стіл Rio 210 Bianco
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48253.00.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 210 BiancoПрямокутний стіл Rio 210 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з порош..
23 958 ₴
Обідній стіл Rio 140 Tortora Обідній стіл Rio 140 Tortora
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48359.10.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 140 TortoraПрямокутний стіл Rio 140 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з поро..
20 328 ₴
Обідній стіл Rio 140 Antracite Обідній стіл Rio 140 Antracite
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48352.02.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 140 AntraciteПрямокутний стіл Rio 140 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з по..
20 328 ₴
Обідній стіл Rio 140 Bianco Обідній стіл Rio 140 Bianco
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48353.00.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio 140 BiancoПрямокутний стіл Rio 140 відмінне рішення для великої компанії, завдяки можливості трансформації в довжину. Фабрика Nardi подбала про те, щоб такий стіл був доступний для застосування на відкритому повітрі. Ніжки та каркас столу з алюмінію з порош..
20 328 ₴
Обідній стіл Rio Alu 210 Tortora Обідній стіл Rio Alu 210 Tortora
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48859.10.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 210 TortoraІталійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні ко..
41 250 ₴
Обідній стіл Rio Alu 210 Antracite Обідній стіл Rio Alu 210 Antracite
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48852.02.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 210 AntraciteІталійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні ..
41 250 ₴
Обідній стіл Rio Alu 210 Bianco Обідній стіл Rio Alu 210 Bianco
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48853.00.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 210 BiancoІталійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні кол..
41 250 ₴
Обідній стіл Rio Alu 140 Tortora Обідній стіл Rio Alu 140 Tortora
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48659.10.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 140 TortoraІталійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні ко..
31 350 ₴
Обідній стіл Rio Alu 140 Antracite Обідній стіл Rio Alu 140 Antracite
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48652.02.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 140 AntraciteІталійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні ..
31 350 ₴
Обідній стіл Rio Alu 140 Bianco Обідній стіл Rio Alu 140 Bianco
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 48653.00.000
Розсувний прямокутний обідній стіл Rio ALU 140 BiancoІталійська фабрика Nardi порадувала новою модифікацією обіднього столу Rio. Тепер він став володіти ще більш яскравою індивідуальністю з харктерними деталями. Стільниця з полірованих алюмінієвих ламелей рівномірно пофарбованих в стандартні кол..
31 350 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4132 Honey Обідній стіл Luxembourg 4132 Honey
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413273
Великий вуличний обідній стіл Luxembourg 4132 HoneyЦей великий обідній стіл - завершальний штрих в колекції вуличних столів Luxembourg. За ним легко розмістяться від 8 до 10 осіб. Він ідеально підходить для великих літніх зустрічей з сім'єю або друзями. Він стійкий і просторий, але в той же час ..
35 980 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4132 Verbena Обідній стіл Luxembourg 4132 Verbena
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413229
Великий вуличний обідній стіл Luxembourg 4132 VerbenaЦей великий обідній стіл - завершальний штрих в колекції вуличних столів Luxembourg. За ним легко розмістяться від 8 до 10 осіб. Він ідеально підходить для великих літніх зустрічей з сім'єю або друзями. Він стійкий і просторий, але в той же ча..
35 980 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4132 Willow Green Обідній стіл Luxembourg 4132 Willow Green
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413265
Великий вуличний обідній стіл Luxembourg 4132 Willow GreenЦей великий обідній стіл - завершальний штрих в колекції вуличних столів Luxembourg. За ним легко розмістяться від 8 до 10 осіб. Він ідеально підходить для великих літніх зустрічей з сім'єю або друзями. Він стійкий і просторий, але в той ..
35 980 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4132 Rosemary Обідній стіл Luxembourg 4132 Rosemary
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413248
Великий вуличний обідній стіл Luxembourg 4132 RosemaryЦей великий обідній стіл - завершальний штрих в колекції вуличних столів Luxembourg. За ним легко розмістяться від 8 до 10 осіб. Він ідеально підходить для великих літніх зустрічей з сім'єю або друзями. Він стійкий і просторий, але в той же ч..
35 980 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4132 Cedar Green Обідній стіл Luxembourg 4132 Cedar Green
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413202
Великий вуличний обідній стіл Luxembourg 4132 Cedar GreenЦей великий обідній стіл - завершальний штрих в колекції вуличних столів Luxembourg. За ним легко розмістяться від 8 до 10 осіб. Він ідеально підходить для великих літніх зустрічей з сім'єю або друзями. Він стійкий і просторий, але в той ж..
35 980 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Lagoon Blue Обідній стіл Luxembourg 4136 Lagoon Blue
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413646
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 Lagoon BlueЦей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальни..
31 770 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Aubergine Обідній стіл Luxembourg 4136 Aubergine
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413628
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 AubergineЦей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальним ..
31 770 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Poppy Обідній стіл Luxembourg 4136 Poppy
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413667
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 PoppyЦей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальним комф..
31 770 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Pink Praline Обідній стіл Luxembourg 4136 Pink Praline
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413693
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 Pink PralineЦей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальн..
31 770 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Capucine Обідній стіл Luxembourg 4136 Capucine
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413645
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 CapucineЦей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальним к..
31 770 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4136 Honey Обідній стіл Luxembourg 4136 Honey
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413673
Вуличний обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4136 HoneyЦей зручний прямокутний обідній стіл розміром 165x100 см ідеально підходить для великих груп гостей від 6 до 8 осіб. Такий металевий обідній стіл пропонує прекрасну можливість посидіти і поспілкуватися один з одним з максимальним комф..
31 770 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4133 Capucine Обідній стіл Luxembourg 4133 Capucine
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413345
Обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4133 CapucineПрямокутний стіл з розмірами 143 х 80 см, що робить його дуже зручним для використання на відкритій терасі. Цей стіл посередині має отвір діаметром 41 см для сонцезахисної парасольки. Він може також використовуватися з квадратними обідніми ..
25 580 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4133 Red Ochre Обідній стіл Luxembourg 4133 Red Ochre
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413320
Обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4133 Red OchreПрямокутний стіл з розмірами 143 х 80 см, що робить його дуже зручним для використання на відкритій терасі. Цей стіл посередині має отвір діаметром 41 см для сонцезахисної парасольки. Він може також використовуватися з квадратними обідніми..
25 580 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4133 Cactus Обідній стіл Luxembourg 4133 Cactus
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413382
Обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4133 CactusПрямокутний стіл з розмірами 143 х 80 см, що робить його дуже зручним для використання на відкритій терасі. Цей стіл посередині має отвір діаметром 41 см для сонцезахисної парасольки. Він може також використовуватися з квадратними обідніми ст..
25 580 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4133 Rosemary Обідній стіл Luxembourg 4133 Rosemary
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413348
Обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4133 RosemaryПрямокутний стіл з розмірами 143 х 80 см, що робить його дуже зручним для використання на відкритій терасі. Цей стіл посередині має отвір діаметром 41 см для сонцезахисної парасольки. Він може також використовуватися з квадратними обідніми ..
25 580 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4133 Cedar Green Обідній стіл Luxembourg 4133 Cedar Green
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413302
Обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4133 Cedar GreenПрямокутний стіл з розмірами 143 х 80 см, що робить його дуже зручним для використання на відкритій терасі. Цей стіл посередині має отвір діаметром 41 см для сонцезахисної парасольки. Він може також використовуватися з квадратними обідні..
25 580 ₴
Обідній стіл Luxembourg 4133 Russet Обідній стіл Luxembourg 4133 Russet
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413309
Обідній стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4133 RussetПрямокутний стіл з розмірами 143 х 80 см, що робить його дуже зручним для використання на відкритій терасі. Цей стіл посередині має отвір діаметром 41 см для сонцезахисної парасольки. Він може також використовуватися з квадратними обідніми ст..
25 580 ₴
Стіл Luxembourg 4135 Acapulco Blue Стіл Luxembourg 4135 Acapulco Blue
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413521
Невеликий стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4135 Acapulco BlueКласичні розміри 80 х 80 см роблять цей стіл максимально зручним для використання на балконі або терасі. Цей стіл посередині має отвір діаметром 41 см для сонцезахисної парасольки. Він може також використовуватися з прямокутними обід..
18 380 ₴
Стіл Luxembourg 4135 Liquorice Стіл Luxembourg 4135 Liquorice
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413542
Невеликий стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4135 LiquoriceКласичні розміри 80 х 80 см роблять цей стіл максимально зручним для використання на балконі або терасі. Цей стіл посередині має отвір діаметром 41 см для сонцезахисної парасольки. Він може також використовуватися з прямокутними обідніми..
18 380 ₴
Стіл Luxembourg 4135 Anthracite Стіл Luxembourg 4135 Anthracite
Замовлення 6-8 тижнів
Виробник: Fermob Артикул: 413547
Невеликий стіл на чотирьох ніжках Luxembourg 4135 AnthraciteКласичні розміри 80 х 80 см роблять цей стіл максимально зручним для використання на балконі або терасі. Цей стіл посередині має отвір діаметром 41 см для сонцезахисної парасольки. Він може також використовуватися з прямокутними обіднім..
18 380 ₴
Показано з 1 по 40 із 157 (4 сторінок)