Київський Міжнародний Меблевий Форум (KIFF) - і в цьому році виправдав очікування учасників меблевого ринку України, позначивши актуальні тренди в сучасних меблевих технологіях. Багаторічний успіх форуму забезпечив місце зустрічі для дуже багатьох виробників та імпортерів меблів, світла і декору, а також іменитих зарубіжних і українських дизайнерів і архітекторів.

    Ми також не могли обійти увагою це знакова подія. Меблі та світильники Вілла Ванілла стали окрасою стенду інтер'єрного журналу "Уютная квартира".

Квадратний стіл із тіка Erino (100800)

    Згідно концепції еклектики стилів і матеріалів, ми спробували показати поєднання масиву натурального дерева, гладко полірованої нержавіючої сталі і штучного ротанга. Стіл з тика Erino і стільці Ares об'єднані в столовий комплект меблів дійсно став магнітом, який притягує погляди відвідувачів виставки. Відзначимо, що стільці зі штучного ротанга тільки розширюють можливість використання таких меблів - на балконі або на терасі заміського будинку, в їдальні або на літній кухні - функціонал дуже широкий.

    Абсолютно фантастичні світильники зі скловолокна, яскраві і незвичайні - декоровані вручну стеблами натурального ротанга, крихтою вулканічної породи виграшно виглядали на тлі штучно постарених стін. Адже такі сучасні елементи світла і декору по праву називають універсальними!