Меню
Ваш кошик

Новини

29 Aug 0 160
У прагненні забезпечити комфорт - оточіть себе красою від SCABВеличезне бажання провести найкращі моменти життя на свіжому повітрі стає відчутною реальністю завдяки дизайнерським рішенням, створеним..
Олександр 05 Mar 0 231
Рестайлінг логотипу Scab design як поворот до нових проектівЗ роками ідентичність і впізнаваність компанії зміцніла і еволюціонувала. Оригінальна назва SCAB Design є важливою спадщиною для сім'ї і в..
Олександр 12 Dec 0 1535
Як прикрасити ресторан або кафе до Новорічних святЗ наближенням різдвяних і новорічних свят всі навколо хочуть створити святковий настрій. Декорування та прикрашання інтер'єру вимагає як додавання т..
Олександр 21 Oct 0 1403
Прозорі стільці, які здавалося б впевнено пішли з модного горизонту, знову в тренді!І ми знайшли п'ять причин цієї популярності: Прозорі стільці не "захаращують" простір. Навіть в залах для конферен..
Олександр 24 Aug 0 950
Новий бренд після більш ніж 60-річної історії22 березня 2019 - Metalmobil, після досягнення важливих цілей впродовж більш ніж 60-річної діяльності, оголошує нове ім'я свого бренду і концентрує ува..
Олександр 28 Jan 0 1781
Компанія Balliu була названа в честь своїх засновників, пана Хосепа Баллиу Гарсії і пані Кармен Фальгерас Рібас. З самого початку її місією була розробка і виробництво продуктів найвищої якості для ри..
13 Jan 0 2253
Цього року експозиція Вілла Ванілла майже на 90% складася з новинок. Це стосується не тільки нових моделей вже відомих брендів, а й нових торгівельних марок, які ми вперше представили на розгляд профе..
Олександр 03 Oct 0 1479
Пристрасть до дерева - основа успіху Blifase Blifase Srl - це ремісничий сімейний бізнес, заснований Ліонелло Буттаццоні в 1963 році. Компанія спеціалізується на виробництві та продажу крісел, див..
Олександр 02 Oct 0 1885
Історія створення фабрики меблів Antiga Компанія Antiga - це сімейний бізнес, що виробляє якісні вуличні стільці, крісла та столи для облаштування найкращих громадських приміщень і просторів - вул..
Олександр 27 Nov 0 2184
   Справжній захват у відвідувачів міжнародного меблевого форуму викликали світильники від італійської фабрики Myyour. Світильники і меблі Myyour ви ніколи не сплутаєте ні з чим іншим. Всі речі Myyour..
Олександр 26 Nov 0 3222
Найважливішим моментом FoReCH 2017 для нас стала презентація всесвітньо відомої італійської меблевої фабрики Nardi. Ми постаралися показати переваги пластикових меблів Nardi саме для сегмента HoReCa. ..
Олександр 21 Nov 0 6497
   Серед учасників цьогорічного меблевого форуму було достатньо виробників мʼяких меблів, але нам було що сказати у відповідь. Зупинимось на нових моделях і перевагах наших мʼяких меблів для кафе і ре..
Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)