Справжній захват у відвідувачів міжнародного меблевого форуму викликали світильники від італійської фабрики Myyour. Світильники і меблі Myyour ви ніколи не сплутаєте ні з чим іншим. Всі речі Myyour об'єднує якийсь особливий стиль, якась космічна всеосяжна ідея творчості, вільної від будь-яких обмежень. Кожен світильник або предмет меблів Myyour багатофункціональний.

   Так наприклад світильники Pandora можуть світитися всіма барвами веселки, завдяки дистанційно керованим RGBW лампам і крім цього вони ж є пуфами, на яких можна сидіти. Універсальність - це ще одна фірмова риса Myyour.

   Неймовірна Agata захоплює дух і приковує до себе увагу з перших секунд. Вона може прикрасити терасу кафе чи ресторану, фойє бізнес-центру або модного бутіка, стати арт-об'єктом цілої вулиці або прикрасити заміський будинок своїм містичним світлом.

   Так само ми представили світильники Balad від французького виробника Fermob в двох розмірах: висотою 25 см і 38 см. У новому поколінні світильників Balad реалізований більш тривалий термін служби, завдяки трьом рівням яскравості: 30%, 60% і 100%. Тепер світильник може працювати без підзарядки 28, 14 і 8 годин відповідно.