Ідея використання підвісного крісла в інтер'єрі ресторану не нова. Їх популярність прийшла до нас з країн Південно-східної Азії. Хто хоч раз побував у готелях екзотичних країн, той напевно це знає. Існує декілька видів підвісних крісел, і ми задалися метою розглянути їх конструктивні особливості та можливості застосування.


Підвісне крісло у формі кокона


Такі крісла ефектно перетворюють інтер'єр, коли монтуються до стелі. Відразу варто відзначити, що каркас кокона виконаний з алюмінієвих трубок, що робить його надлегким і в той же час надійним і міцним. Сталева скоба у верхній точці конструкції кокона призначена для монтажу за допомогою ланцюга або троса до стельового кріплення або балки. Особливу увагу потрібно приділити розрахункам, пов'язаним з максимальною вагою конструкції і надійністю самої стелі, адже кокон важить близько 15-20 кг, і при цьому він витримує людину масою до 120 кг.Всі ці складнощі з лишком компенсуються естетичним задоволенням, яке створюється таким оригінальним і навіть екстравагантним інтер'єром. Якщо ви вирішили внести атмосферу умиротворення у вашому ресторані - обов'язково розгляньте такий варіант.


Підвісне крісло для бару


Якщо ви вирішили зробити ваш бар унікальним подивіться як це вдалося реалізувати в барі готелю InterContinental Danang Sun Peninsula Resort у В’єтнамі. Зверніть увагу, що кокони закріплені за допомогою ланцюга до підлоги. Це дозволяє обмежити зайве розгойдування і спланувати оптимальне місце для розташування крісел уздовж стійки бару:Якщо говорити про недоліки, то можна згадати про те, що при монтажі до стелі, ви отримуєте певною мірою статичний варіант. І якщо запланувати перестановку, то потрібно буде ще раз продумувати варіанти кріплення крісел. Але і ця маленька деталь не впливає на загальне враження від такого дизайну. Все ж якщо приміщення вашого закладу за визначеними критеріями не дозволяє використовувати підвісні кокони з кріпленням до стелі - існують підвісні крісла на стійці.


Підвісні крісла зі штучного ротанга на стійці.


Такі крісла надають можливість розташовувати їх в будь-якому місці. Абсолютна мобільність не вимагає спеціальних умов для монтажу і установки. Як правило, крісло на стійці займає площу близько одного квадратного метра.Особливості форми кокона крісла можуть вплинути на вибір. Це залежить насамперед від формату закладу або місця розташування крісел. Наприклад для організації простору барбекю-зони краще використовувати крісла з закритим коконом, оскільки передбачається, що люди будуть переважно відпочивати, забравшись в нього з ногами, і відгородившись від зовнішнього світу, віддаватися медитації і насолоджуватися природою. Так само доречно буде розташувати їх безпосередньо в саду.Крісло з напіввідкритим коконом з підлокітниками може часто використовуватися на терасі ресторану чи кафе в зоні відпочинку. В готельних номерах, на балконах, лоджіях і терасах такий елемент створить додатковий позитивний емоційний ефект для ваших гостей.Крісло з напіввідкритим коконом без підлокітників ідеально впишеться в дизайн біля стійки бару. У ньому буде не тільки зручно розташуватися, але завдяки відкритості кокона, безперешкодно спілкуватися зі співрозмовниками, що сидять поруч.

Далі справа за вами і фантазією ваших дизайнерів.

На останок хочеться сказати тільки, що достукатися до сердець відвідувачів і дати їм те, чого немає більше ніде, вам абсолютно під силу. Досить знайти родзинку в інтер'єрі і красиво її подати. І тоді вдячні клієнти стануть вашими завсідниками. А ми будемо дуже раді надати вам професійну допомогу в підборі та постачанні якісних вуличних меблів для кафе і ресторану.