Ідея використання підвісного крісла в інтер'єрі ресторану не нова. Їх популярність прийшла до нас з країн Південно-східної Азії. Хто хоч раз побував у готелях екзотичних країн, той напевно це знає. Існує декілька видів підвісних крісел, і ми задалися метою розглянути їх конструктивні особливості та можливості застосування.

Як можна використовувати підвісні крісла у формі кокона в ресторані

Такі крісла ефектно перетворюють інтер'єр, коли монтуються до стелі. Відразу варто відзначити, що каркас кокона виконаний з алюмінієвих трубок, що робить його надлегким і в той же час надійним і міцним. Сталева скоба у верхній точці конструкції кокона призначена для монтажу за допомогою ланцюга або троса до стельового кріплення або балки. Особливу увагу потрібно приділити розрахункам, пов'язаним з максимальною вагою конструкції і надійністю самої стелі, адже кокон важить близько 15-20 кг, і при цьому він витримує людину масою до 120 кг.

Всі ці складнощі з лишком компенсуються естетичним задоволенням, яке створюється таким оригінальним і навіть екстравагантним інтер'єром. Якщо ви вирішили внести атмосферу умиротворення у вашому ресторані - обов'язково розгляньте такий варіант.

Як застосувати підвісне крісло для барної стійки

Якщо ви вирішили зробити ваш бар унікальним подивіться як це вдалося реалізувати в барі готелю InterContinental Danang Sun Peninsula Resort у В’єтнамі. Зверніть увагу, що кокони закріплені за допомогою ланцюга до підлоги. Це дозволяє обмежити зайве розгойдування і спланувати оптимальне місце для розташування крісел уздовж стійки бару:

Якщо говорити про недоліки, то можна згадати про те, що при монтажі до стелі, ви отримуєте певною мірою статичний варіант. І якщо запланувати перестановку, то потрібно буде ще раз продумувати варіанти кріплення крісел. Але і ця маленька деталь не впливає на загальне враження від такого дизайну. Все ж якщо приміщення вашого закладу за визначеними критеріями не дозволяє використовувати підвісні кокони з кріпленням до стелі - існують підвісні крісла на стійці.

Основні види підвісних крісел зі штучного ротангу на стійці.

Такі крісла надають можливість розташовувати їх в будь-якому місці. Абсолютна мобільність не вимагає спеціальних умов для монтажу і установки. Як правило, крісло на стійці займає площу близько одного квадратного метра.

  • Особливості форми кокона крісла можуть вплинути на вибір. Це залежить насамперед від формату закладу або місця розташування крісел. Наприклад для організації простору барбекю-зони краще використовувати крісла з закритим коконом, оскільки передбачається, що люди будуть переважно відпочивати, забравшись в нього з ногами, і відгородившись від зовнішнього світу, віддаватися медитації і насолоджуватися природою. Так само доречно буде розташувати їх безпосередньо в саду.
  • Крісло з напіввідкритим коконом з підлокітниками може часто використовуватися на терасі ресторану чи кафе в зоні відпочинку. В готельних номерах, на балконах, лоджіях і терасах такий елемент створить додатковий позитивний емоційний ефект для ваших гостей.
  • Крісло з напіввідкритим коконом без підлокітників ідеально впишеться в дизайн біля стійки бару. У ньому буде не тільки зручно розташуватися, але завдяки відкритості кокона, безперешкодно спілкуватися зі співрозмовниками, що сидять поруч.

Далі справа за вами і фантазією ваших дизайнерів.

На останок хочеться сказати тільки, що достукатися до сердець відвідувачів і дати їм те, чого немає більше ніде, вам абсолютно під силу. Досить знайти родзинку в інтер'єрі і красиво її подати. І тоді вдячні клієнти стануть вашими завсідниками. А ми будемо дуже раді надати вам професійну допомогу в підборі та постачанні якісних вуличних меблів для кафе і ресторану.