Меню
Ваш кошик
Статті та обзори
Обкладинка головної сторінки блогу Вілла Ванілла про меблі для HoReCa
Обкладинка головної сторінки блогу Вілла Ванілла про меблі для HoReCa

Статті та обзори

Олександр 09 Sep 0 154
Створюйте Унікальний Досвід для Ваших Клієнтів Дизайнерські вуличні пластикові інтер'єрні меблі з RGB LED підсвічуванням стали справжнім хітом в індустрії закладів громадського харчування та готелів. ..
Олександр 19 Dec 0 276
Коли стає питання пошуку стільців для кафе, то переважна більшість чомусь намагається шукати щось типу "стільці для кафе БУ" або щось в такому дусі. Скажемо одразу що цей огляд про те як зберегти свої..
Олександр 03 Dec 0 223
Що таке Viva Magenta? Усе про Viva Magenta, колір року 2023 Нетрадиційний відтінок для нетрадиційного часуКолір року Pantone, Viva Magenta 18-750, вібрує бадьорістю та енергією. Це відтінок, укоріне..
Олександр 13 Nov 0 302
Вуличні столи або столи для літніх майданчиків ресторанів дуже популярні в країнах з теплим кліматом, де відвідувачі проводять час за кавою та іншими смаколиками просто неба цілий рік. У нас своя спец..
Олександр 08 Nov 0 286
Меблі для HoReCa: Розкриття Нюансів та ОсобливостейПитання вартості меблів – невід'ємна частина процесу облаштування закладу громадського харчування. Проте, відповісти на нього одразу, не глибоко за..
Олександр 18 Oct 0 283
Для початку розберемось що таке фудкорт Значення цього слова та розшифровка змісту дуже проста. Це зона харчування у торгово-розважальному центрі, аеропорті, вокзалі або іншій установі, де відвідувача..
Олександр 28 Sep 0 549
Ми дуже любимо Львів за його гостинність, за каву, настрій і неповторний колорит. Для нас велике щастя бути потрібним в такій непростій справі, як меблювання літніх терас кафе та расторанів у цьому мі..
Олександр 17 Jul 0 238
ÄNG (Луг)Цей самотній діамант розташований посеред хвилястих полів Ästad Vingård — одного з найбільших виноградників Швеції. Одразу скажемо що ресторан ÄNG — це дуже незвичайний кулінарний досвід відз..
Олександр 22 Sep 0 1512
Одразу обмовимося, що не претендуємо на істину в кінцевій інстанції. Мета цієї статті розібратися з основними принципами розстановки меблів в закладах громадського харчування і дізнатися як правильно ..
13 Sep 0 1134
"Шезлонг" - це крісло, а точніше з французького chaise longue - довгий стілець, іноді також вживається слово "лонгшез". Це спеціальне легке крісло з можливістю приймати два положення сидячи і напівлеж..
Олександр 03 Jan 0 704
Рослини, які розростаються дуже пишно, навіть коли на календарі буде зовсім зимно, SCAB Design пропонує розслаблюючу атмосферу та регенеруючу силу рослинної зелені у будь-яку пору року. SCAB Design об..
Олександр 09 Mar 0 1534
Загальні положення по обслуговуванню шезлонгів і лежаків EVA Pro від іспанської компанії Balliu:Щотижня: візуальна перевірка загального стану лежака, видалення пилу, бруду і перевірка на наявність ..
Показано з 1 по 12 із 24 (2 сторінок)