Серед учасників цьогорічного меблевого форуму було достатньо виробників мʼяких меблів, але нам було що сказати у відповідь. Зупинимось на нових моделях і перевагах наших мʼяких меблів для кафе і ресторану. Отже застрічайте новий стілець Linden - Міцний, надійний базовий стілець з мʼякою сидушкою. Каркас стільця вироблений з буку. Тканина сидіння цього та інших мʼяких стільців для ресторана може бути замовлена на ваш смак.

Деревʼяний стілець з мʼякою сидушкою Linden

   Традиційне крісло для кафе Lilac. Вирізняється дуже зручною посадкою. Оздоблене додатковими пружинами сидіння і додатковими ремнями спинки. Модель з такими важливими деталями для комфорту ваших гостей може бути замовлена в кількості від 20 шт і з будь-якими варіантами оббивки.

Мʼяке крісло для кафе Lilac

   Нарешті велике крісло для ресторану Hazel - має все щоб відвідувач міг потонути в його комфорті і мʼяких теплих обіймах. Додаткові пружини і ремні також враховані. Доступний весь асортимент оббивок - від бюджетних до преміальних, а гуртова ціна вас приємно вразить.

Велике крісло для ресторану Hazel

   Варто нагадати, що термін виконання замовлення складає близько 4-5 тижнів з моменту передплати, тому якщо ви відкриваєте заклад подбайте про ваших майбутніх гостей заздалегідь.

   Отже сподіваємось цей стислий огляд вас зацікавив. Також, якщо ви не змогли відвідати виставку і ознайомитись з нашими вуличними стільцями і кріслами для кафе і літніх терас ресторанів більше інформації ви зможете отримати за запитом, або завітавши до нас в офіс.