Меню
Ваш кошик

Лежаки Omega

Шезлонг Omega Tortora Tortora Шезлонг Omega Tortora Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40417.10.124
Пляжний шезлонг Omega Tortora TortoraЦе один з найпопулярніших шезлонгів Nardi c запатентованим дизайном і плавними лініями. Рама виготовлена з поліпропілену за технологією штампування "повітря під тиском", що дозволяє створювати ідеально гладенькі, приємні на дотик форми, а також забезпечує максима..
10 170 ₴
Шезлонг Omega Antracite Trama Antracite Шезлонг Omega Antracite Trama Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40417.02.116
Пляжний шезлонг Omega Antracite Trama AntraciteЦе один з найпопулярніших шезлонгів Nardi c запатентованим дизайном і плавними лініями. Рама виготовлена з поліпропілену за технологією штампування "повітря під тиском", що дозволяє створювати ідеально гладенькі, приємні на дотик форми, а також забезпеч..
10 707 ₴
Шезлонг Omega Bianco Tortora Шезлонг Omega Bianco Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40417.00.124
Пляжний шезлонг Omega Bianco TortoraЦе один з найпопулярніших шезлонгів Nardi c запатентованим дизайном і плавними лініями. Рама виготовлена з поліпропілену за технологією штампування "повітря під тиском", що дозволяє створювати ідеально гладенькі, приємні на дотик форми, а також забезпечує максимал..
9 245 ₴
Шезлонг Omega Bianco Blue Шезлонг Omega Bianco Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40417.00.112
Пляжний шезлонг Omega Bianco BlueЦе один з найпопулярніших шезлонгів Nardi c запатентованим дизайном і плавними лініями. Рама виготовлена з поліпропілену за технологією штампування "повітря під тиском", що дозволяє створювати ідеально гладенькі, приємні на дотик форми, а також забезпечує максимальну..
9 245 ₴
Шезлонг Omega Bianco Bianco Шезлонг Omega Bianco Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40417.00.108
Пляжний шезлонг Omega Bianco BiancoЦе один з найпопулярніших шезлонгів Nardi c запатентованим дизайном і плавними лініями. Рама виготовлена з поліпропілену за технологією штампування "повітря під тиском", що дозволяє створювати ідеально гладенькі, приємні на дотик форми, а також забезпечує максималь..
9 245 ₴
Шезлонг Omega Bianco Beige Шезлонг Omega Bianco Beige
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40417.00.115
Пляжний шезлонг Omega Bianco BeigeЦе один з найпопулярніших шезлонгів Nardi c запатентованим дизайном і плавними лініями. Рама виготовлена з поліпропілену за технологією штампування "повітря під тиском", що дозволяє створювати ідеально гладенькі, приємні на дотик форми, а також забезпечує максимальн..
9 245 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)