Меню
Ваш кошик

Центральний модуль Komodo Elemento Centrale

Модуль Komodo Centrale Agave Tech Panama Модуль Komodo Centrale Agave Tech Panama
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.16.131
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Agave Tech PanamaПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний з..
23 650 ₴
Модуль Komodo Centrale Agave Giungla Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Agave Giungla Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.16.140
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Agave Giungla Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть трим..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Agave Canvas Sunbrella® laminato Модуль Komodo Centrale Agave Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.16.170
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Agave Canvas Sunbrella® laminatoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або нав..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Agave Rosa Quarzo Модуль Komodo Centrale Agave Rosa Quarzo
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.16.066
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Agave Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний з..
15 781 ₴
Модуль Komodo Centrale Agave Grigio Модуль Komodo Centrale Agave Grigio
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.16.163
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Agave GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний за доп..
15 781 ₴
Модуль Komodo Centrale Agave Ghiaccio Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Agave Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.16.138
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Agave Ghiaccio Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть три..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Agave Avocado Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Agave Avocado Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.16.139
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Agave Avocado Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть трим..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Agave Adriatic Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Agave Adriatic Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.16.142
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Agave Adriatic Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть три..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Tortora Tech Panama Модуль Komodo Centrale Tortora Tech Panama
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.10.131
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Tortora Tech PanamaПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний..
23 650 ₴
Модуль Komodo Centrale Tortora Rosa Quarzo Модуль Komodo Centrale Tortora Rosa Quarzo
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.10.066
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Tortora Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний..
15 781 ₴
Модуль Komodo Centrale Tortora Grigio Модуль Komodo Centrale Tortora Grigio
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.10.163
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Tortora GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний за д..
15 781 ₴
Модуль Komodo Centrale Tortora Giungla Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Tortora Giungla Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.10.140
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Tortora Giungla Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тр..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Tortora Ghiaccio Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Tortora Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.10.138
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Tortora Ghiaccio Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть т..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Tortora Canvas Sunbrella® laminato Модуль Komodo Centrale Tortora Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.10.170
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Tortora Canvas Sunbrella® laminatoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або н..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Tortora Avocado Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Tortora Avocado Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.10.139
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Tortora Avocado Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тр..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Tortora Adriatic Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Tortora Adriatic Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.10.142
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Tortora Adriatic Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть т..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Antracite Tech Panama Модуль Komodo Centrale Antracite Tech Panama
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.02.131
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Antracite Tech PanamaПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісн..
23 650 ₴
Модуль Komodo Centrale Antracite Rosa Quarzo Модуль Komodo Centrale Antracite Rosa Quarzo
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.02.066
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Antracite Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісн..
15 781 ₴
Модуль Komodo Centrale Antracite Grigio Модуль Komodo Centrale Antracite Grigio
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.02.163
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Antracite GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний за..
15 781 ₴
Модуль Komodo Centrale Antracite Giungla Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Antracite Giungla Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.02.140
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Antracite Giungla Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть ..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Antracite Ghiaccio Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Antracite Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.02.138
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Antracite Ghiaccio Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Antracite Canvas Sunbrella® laminato Модуль Komodo Centrale Antracite Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.02.170
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Antracite Canvas Sunbrella® laminatoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Antracite Avocado Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Antracite Avocado Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.02.139
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Antracite Avocado Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть ..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Antracite Adriatic Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Antracite Adriatic Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.02.142
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Antracite Adriatic Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Bianco Tech Panama Модуль Komodo Centrale Bianco Tech Panama
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.00.131
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Bianco Tech PanamaПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний ..
23 650 ₴
Модуль Komodo Centrale Bianco Canvas Sunbrella® laminato Модуль Komodo Centrale Bianco Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.00.170
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Bianco Canvas Sunbrella® laminatoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або на..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Bianco Giungla Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Bianco Giungla Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.00.140
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Bianco Giungla Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть три..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Bianco Avocado Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Bianco Avocado Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.00.139
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Bianco Avocado Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть три..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Bianco Ghiaccio Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Bianco Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.00.138
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Bianco Ghiaccio Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тр..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Bianco Adriatic Sunbrella® Модуль Komodo Centrale Bianco Adriatic Sunbrella®
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.00.142
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Bianco Adriatic Sunbrella®Пропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тр..
19 350 ₴
Модуль Komodo Centrale Bianco Grigio Модуль Komodo Centrale Bianco Grigio
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.00.163
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Bianco GrigioПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний за до..
15 781 ₴
Модуль Komodo Centrale Bianco Rosa Quarzo Модуль Komodo Centrale Bianco Rosa Quarzo
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40373.00.066
Центральний модуль Komodo Elemento Centrale Bianco Rosa QuarzoПропонуємо вашій увазі модульний елемент з однією спинкою і з комплектом м'яких подушок від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна сформувати середні модулі кутового дивана, двомісний диван або навіть тримісний ..
15 781 ₴
Показано з 1 по 32 із 32 (1 сторінок)