Меню
Ваш кошик

Модульне крісло Komodo Poltrona

Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Tech Panama Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Tech Panama
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.16.131
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Agave Tech Panama Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-вип..
19 734 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Rosa Quarzo Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Rosa Quarzo
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.16.066
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Agave Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-вип..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Grigio Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Grigio
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.16.163
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Agave Grigio Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-випромін..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Giungla Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Giungla Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.16.140
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Agave Giungla Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Ghiaccio Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.16.138
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Agave Ghiaccio Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості д..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Canvas Sunbrella® laminato Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.16.170
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Agave Canvas Sunbrella® laminato Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стій..
20 460 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Avocado Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Avocado Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.16.139
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Agave Avocado Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Adriatic Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Agave Adriatic Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.16.142
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Agave Adriatic Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості д..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Tech Panama Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Tech Panama
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.10.131
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Tortora Tech Panama Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-в..
19 734 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Giungla Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Giungla Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.10.140
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Tortora Giungla Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості ..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Canvas Sunbrella® laminato Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.10.170
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Tortora Canvas Sunbrella® laminato Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для ст..
20 460 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Avocado Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Avocado Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.10.139
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Tortora Avocado Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості ..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Rosa Quarzo Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Rosa Quarzo
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.10.066
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Tortora Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-в..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Grigio Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Grigio
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.10.163
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Tortora Grigio Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-випром..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Ghiaccio Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.10.138
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Tortora Ghiaccio Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Adriatic Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Tortora Adriatic Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.10.142
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Tortora Adriatic Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Tech Panama Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Tech Panama
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.02.131
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Antracite Tech Panama Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ..
19 734 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Rosa Quarzo Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Rosa Quarzo
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.02.066
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Antracite Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Grigio Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Grigio
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.02.163
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Antracite Grigio Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-випр..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Giungla Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Giungla Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.02.140
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Antracite Giungla Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкост..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Ghiaccio Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.02.138
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Antracite Ghiaccio Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкос..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Canvas Sunbrella® laminato Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.02.170
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Antracite Canvas Sunbrella® laminato Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для ..
20 460 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Avocado Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Avocado Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.02.139
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Antracite Avocado Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкост..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Adriatic Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Antracite Adriatic Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.02.142
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Antracite Adriatic Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкос..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Tech Panama Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Tech Panama
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.00.131
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Bianco Tech Panama Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-ви..
19 734 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Canvas Sunbrella® laminato Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Canvas Sunbrella® laminato
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.00.170
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Bianco Canvas Sunbrella® laminato Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для сті..
20 460 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Giungla Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Giungla Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.00.140
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Bianco Giungla Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості д..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Avocado Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Avocado Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.00.139
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Bianco Avocado Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості д..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Ghiaccio Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Ghiaccio Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.00.138
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Bianco Ghiaccio Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості ..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Adriatic Sunbrella® Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Adriatic Sunbrella®
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.00.142
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Bianco Adriatic Sunbrella® Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості ..
15 642 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Grigio Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Grigio
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.00.163
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Bianco Grigio Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-випромі..
13 167 ₴
Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Rosa Quarzo Модульне крісло Komodo Poltrona Bianco Rosa Quarzo
Замовлення 4-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40371.00.066
Вуличне лаунж крісло Komodo Poltrona Bianco Rosa Quarzo Пропонуємо вашій увазі дизайнерське вуличне крісло з підлокітниками і з м'якими подушками від італійської фабрики Nardi. Каркас крісла виготовлений з полімерного композиту: поліпропілен, скловолокно та комплекс добавок для стійкості до УФ-ви..
13 167 ₴
Показано з 1 по 32 із 32 (1 сторінок)