Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Журнальний столик Komodo Tavolino

Столик Komodo Tavolino Agave Столик Komodo Tavolino Agave
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40378.16.000
Оригінальний журнальний столик Komodo Tavolino AgaveПропонуємо вашій увазі невеличкий журнальний столик від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна доповнити обрану конфігурацію з елементів колекції Komodo або використовувати з будь-якими іншими меблями. Столик повністю виг..
4 862 ₴
Столик Komodo Tavolino Tortora Столик Komodo Tavolino Tortora
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40378.10.000
Оригінальний журнальний столик Komodo Tavolino TortoraПропонуємо вашій увазі невеличкий журнальний столик від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна доповнити обрану конфігурацію з елементів колекції Komodo або використовувати з будь-якими іншими меблями. Столик повністю в..
4 862 ₴
Столик Komodo Tavolino Bianco Столик Komodo Tavolino Bianco
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40378.00.000
Оригінальний журнальний столик Komodo Tavolino BiancoПропонуємо вашій увазі невеличкий журнальний столик від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна доповнити обрану конфігурацію з елементів колекції Komodo або використовувати з будь-якими іншими меблями. Столик повністю ви..
4 862 ₴
Столик Komodo Tavolino Antracite Столик Komodo Tavolino Antracite
Замовлення 2-3 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40378.02.000
Оригінальний журнальний столик Komodo Tavolino AntraciteПропонуємо вашій увазі невеличкий журнальний столик від італійської фабрики Nardi. За допомогою такого елемента можна доповнити обрану конфігурацію з елементів колекції Komodo або використовувати з будь-якими іншими меблями. Столик повністю..
4 862 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)