Меню
Ваш кошик
Ми відновили роботу і працюємо в особливому режимі! Готові обговорювати і виконувати ваші замовлення 💙💛

Шезлонги Alfa

Шезлонг Alfa Tortora Tortora Шезлонг Alfa Tortora Tortora
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40416.10.124
Пляжний шезлонг Alfa Tortora TortoraКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих поло..
8 777 ₴
Шезлонг Alfa Grigio Grigio Шезлонг Alfa Grigio Grigio
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40416.03.086
Пляжний шезлонг Alfa Grigio GrigioКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих положе..
8 777 ₴
Шезлонг Alfa Caffe Trama Caffe Шезлонг Alfa Caffe Trama Caffe
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40416.05.117
Пляжний шезлонг Alfa Caffe Trama CaffeКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих по..
9 238 ₴
Шезлонг Alfa Caffe Beige Шезлонг Alfa Caffe Beige
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40416.05.115
Пляжний шезлонг Alfa Caffe BeigeКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих положенн..
8 777 ₴
Шезлонг Alfa Bianco Tortora Шезлонг Alfa Bianco Tortora
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40416.00.124
Пляжний шезлонг Alfa Bianco TortoraКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих полож..
7 978 ₴
Шезлонг Alfa Bianco Blue Шезлонг Alfa Bianco Blue
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40416.00.112
Пляжний шезлонг Alfa Bianco BlueКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих положенн..
7 978 ₴
Шезлонг Alfa Bianco Bianco Шезлонг Alfa Bianco Bianco
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40416.00.108
Пляжний шезлонг Alfa Bianco BiancoКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих по..
7 978 ₴
Шезлонг Alfa Bianco Beige Шезлонг Alfa Bianco Beige
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40416.00.115
Пляжний шезлонг Alfa Bianco BeigeКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксованих положен..
7 978 ₴
Шезлонг Alfa Antracite Trama Antracite Шезлонг Alfa Antracite Trama Antracite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Nardi Артикул: 40416.02.116
Пляжний шезлонг Alfa Antracite Trama AntraciteКаркас шезлонга виготовлений з поліпропілену та інноваційних фарбуючіх добавок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Конструкція шезлонгів серії Alfa продумана для зручного і максимально компактного зберігання. Регульована спинка має чотири фіксо..
9 238 ₴
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)