Меню
Ваш кошик

Вуличні лавки Stecca 8 з алюмінію

Вулична лавка Stecca 8 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA8-VN
Елегантна вулична лавка Stecca 8 BlackStecca 8 - це стильна, стримана вулична лавка з елегантною алюмінієвою рамою, що робить її дуже легкою як за вагою, так і за дизайном. Завдяки плавним позачасовим лініям ця металева лавка ідеально підходить як для громадських, так і для приватних місць, осо..
17 926 ₴
Вулична лавка Stecca 8 Dark Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA8-DB
Елегантна вулична лавка Stecca 8 Dark BlueStecca 8 - це стильна, стримана вулична лавка з елегантною алюмінієвою рамою, що робить її дуже легкою як за вагою, так і за дизайном. Завдяки плавним позачасовим лініям ця металева лавка ідеально підходить як для громадських, так і для приватних місць,..
17 926 ₴
Вулична лавка Stecca 8 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA8-VD
Елегантна вулична лавка Stecca 8 Dark GreenStecca 8 - це стильна, стримана вулична лавка з елегантною алюмінієвою рамою, що робить її дуже легкою як за вагою, так і за дизайном. Завдяки плавним позачасовим лініям ця металева лавка ідеально підходить як для громадських, так і для приватних місць..
17 926 ₴
Вулична лавка Stecca 8 Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA8-GR
Елегантна вулична лавка Stecca 8 Dark GreyStecca 8 - це стильна, стримана вулична лавка з елегантною алюмінієвою рамою, що робить її дуже легкою як за вагою, так і за дизайном. Завдяки плавним позачасовим лініям ця металева лавка ідеально підходить як для громадських, так і для приватних місць,..
17 926 ₴
Вулична лавка Stecca 8 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA8-WTH
Елегантна вулична лавка Stecca 8 WhiteStecca 8 - це стильна, стримана вулична лавка з елегантною алюмінієвою рамою, що робить її дуже легкою як за вагою, так і за дизайном. Завдяки плавним позачасовим лініям ця металева лавка ідеально підходить як для громадських, так і для приватних місць, осо..
17 926 ₴
Вулична лавка Stecca 8 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA8-WN
Елегантна вулична лавка Stecca 8 WineStecca 8 - це стильна, стримана вулична лавка з елегантною алюмінієвою рамою, що робить її дуже легкою як за вагою, так і за дизайном. Завдяки плавним позачасовим лініям ця металева лавка ідеально підходить як для громадських, так і для приватних місць, особ..
17 926 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)