Меню
Ваш кошик

Стільці для літніх кафе

Вуличні стільці для кафе і ресторану - кращий асортимент в Україні


Стільці це меблі, які як повітря необхідні кожному власнику кафе і ресторану. У нашому товарному спектрі це одна з найбільш запитуваних і популярних позицій, актуальність якої не залежить від сезонності і зростає з кожним роком. Виробники випускають незліченну кількість нових цікавих моделей, і від кількості дизайнів, трендових колірних рішень, поєднання інноваційних і традиційних матеріалів просто захоплює дух. Це як раз той випадок, коли наявність величезного вибору вносить певні труднощі в підборі найбільш відповідних інтер'єрних рішень.


Для багатьох наш сайт Villa-Vanilla.Com.UA давно став робочим онлайн-каталогом. Ми намагаємось регулярно його оновлювати, доповнювати не тільки новими колекціями вуличних меблів для кафе і ресторанів, а й цікавими статтями, новинами та постійно актуалізуємо ціни на стільці. Однак на деякі позиції на сайті ми навмисно їх не вказуємо, так як це прийнято в контрактному бізнесі. Ціна на такі моделі прораховується для кожного конкретного замовника окремо і залежить від безлічі факторів, таких як - варіант виконання каркаса стільця, матеріал оббивки, колірна гамма, і нарешті, необхідної кількості.


Як вибрати вуличні стільці для літнього майданчика кафе в Києві


Реалії нашого часу такі, що витрачати його на всі питання, пов'язані з підбором вуличних стільців для тераси ресторану варто, якщо ви готові зануритися у вивчення десятків і сотень каталогів фабрик, вибираючи з тисяч і десятків тисяч моделей. Але чи дійсно ви цього хочете? Наші фахівці готові зробити попередній підбір вуличних меблів для вашого закладу для вас, ваших дизайнерів або фахівців із закупівлі. Ми знаходимося в постійному контакті з фабриками-виробниками і тому в курсі самих останніх новин й тенденцій. Особливо важливо тримати руку на пульсі, коли стільці в кафе потрібні "на вчора" - ми надамо найшвидші терміни поставки з Європи! Довіртеся нашому більш ніж 10-ти річному досвіду і сотням реалізованих проектів.


Як заощадити ваш час, спростити вибір, на що звернути увагу при купівлі стільців для кафе:


  • Призначення. У першу чергу визначитеся, як довго ваш гість повинен перебувати у вас в закладі. Адже якщо у вас бістро і завдання стоїть обслужити якомога більшу кількість гостей, то вам підійде наприклад, високий барний стіл взагалі без стільців. Але якщо ви розраховуєте на повну посадку в розпал обідньої перерви, коли всі довколишні офісні працівники прагнуть зайняти містечко і провести годину за приємною трапезою, то вам варто подбати про їх зручність і запропонувати комфортні вуличні стільці з підлокітниками.
  • Функціональність. Не варто орієнтуватися тільки на моду. Вибирати і розставляти стільці на майданчику потрібно з урахуванням всіх допустимих відстаней між столиками. Іноді потрібно відмовитися від стільців з підлокітниками на користь звичайних, щоб заощадити місце. Ще одна тонкість полягає в комбінуванні двох, трьох стільців до столу замість традиційних чотирьох - адже не завжди за столиком все стільці зайняті. А якщо компанія більше чотирьох чоловік, то рекомендуємо столи з квадратної стільницею, які завжди можна зсунути разом і організувати необхідну кількість посадочних місць. Особливо зверніть увагу на необхідність компактного зберігання: штабельованість!
  • Колірна гамма. Насправді досить просто підібрати варіанти з численних портфоліо вже реалізованих проектів фабрик. Найголовніше не боятися комбінувати кольори. Адже зовсім не обов'язково щоб увесь майданчик зливався з терасою або фасадом, а стільці повністю збігалися за кольором зі столами. Сучасні барвники і добавки забезпечують неймовірну стійкість до вицвітання, так що сміливо вибираєте самі яскраві фарби!
  • Матеріали. Тут однозначно треба звернути увагу на те з чого виготовляються вуличні стільці. Сьогодні це може бути штучний ротанг на алюмінієвому або сталевому каркасі, пластик або технополимер зі скловолокном і добавками для стійкості до агресивних середовищ і погодних умов. Класичний варіант легкий алюмінієвий каркас + спинка і сидіння з текстилену.


В нашому інтернет-магазині і в демонстраційному залі в Києві ви зможете підібрати і купити найдостойніший варіант вуличних стільців для ваших закладів. Ми на 100% несемо відповідальність за якість наших меблів, так як маємо прямі контракти з фабриками і надаємо всі гарантійні зобов'язання в Україні.

Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Dove Grey Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Dove Grey
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2272VB222
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Dove GreyЦе стілець з двоколірним сидінням з полімеру, що на 100% придатний до вторинної переробки. Внутрішня поверхня сидіння білого кольору та полірована. Зовнішня поверхня - полірована та огранена характерним орнаментом та має відповідний до артикулу колір. ..
2 890 ₴
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Light Green Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Light Green
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2272VB221
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Light GreenЦе стілець з двоколірним сидінням з полімеру, що на 100% придатний до вторинної переробки. Внутрішня поверхня сидіння білого кольору та полірована. Зовнішня поверхня - полірована та огранена характерним орнаментом та має відповідний до артикулу колір..
2 890 ₴
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Antracite Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Antracite
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2272VB214
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco AntraciteЦе стілець з двоколірним сидінням з полімеру, що на 100% придатний до вторинної переробки. Внутрішня поверхня сидіння білого кольору та полірована. Зовнішня поверхня - полірована та огранена характерним орнаментом та має відповідний до артикулу колір. ..
2 890 ₴
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Cornflower Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Cornflower
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2272VB213
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco CornflowerЦе стілець з двоколірним сидінням з полімеру, що на 100% придатний до вторинної переробки. Внутрішня поверхня сидіння білого кольору та полірована. Зовнішня поверхня - полірована та огранена характерним орнаментом та має відповідний до артикулу колір...
2 890 ₴
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Red Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Red
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2272VB212
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco RedЦе стілець з двоколірним сидінням з полімеру, що на 100% придатний до вторинної переробки. Внутрішня поверхня сидіння білого кольору та полірована. Зовнішня поверхня - полірована та огранена характерним орнаментом та має відповідний до артикулу колір.Кар..
2 890 ₴
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Orange Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco Orange
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2272VB211
Стілець Zebra 2272 Bicolore Bianco OrangeЦе стілець з двоколірним сидінням з полімеру, що на 100% придатний до вторинної переробки. Внутрішня поверхня сидіння білого кольору та полірована. Зовнішня поверхня - полірована та огранена характерним орнаментом та має відповідний до артикулу колір...
2 890 ₴
Стілець Lisa Filò 2870 Antracite Light Blue Стілець Lisa Filò 2870 Antracite Light Blue
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2870ZON81
Стілець для кафе Lisa Filò 2870 Antracite Light BlueСидіння і спинка заплетене міцним морським шнуром, придатним для вуличного використання. Завдяки сучасним матеріалам в колекції застосовуються яскраві фарби зі стійкістю до УФ-випромінювання. Такі крісла ідеально підходять для використання на в..
9 928 ₴
Стілець Lisa Filò 2870 Mint Antracite Стілець Lisa Filò 2870 Mint Antracite
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2870ZAN57
Стілець для кафе Lisa Filò 2870 Mint AntraciteСидіння і спинка заплетене міцним морським шнуром, придатним для вуличного використання. Завдяки сучасним матеріалам в колекції застосовуються яскраві фарби зі стійкістю до УФ-випромінювання. Такі крісла ідеально підходять для використання на вулиці,..
9 928 ₴
Стілець Lisa Filò 2870 Black Antracite Стілець Lisa Filò 2870 Black Antracite
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2870ZAN80
Стілець для кафе Lisa Filò 2870 Black AntraciteСидіння і спинка заплетене міцним морським шнуром, придатним для вуличного використання. Завдяки сучасним матеріалам в колекції застосовуються яскраві фарби зі стійкістю до УФ-випромінювання. Такі крісла ідеально підходять для використання на вулиці..
9 928 ₴
Стілець Lisa Filò 2870 Mint Linen Стілець Lisa Filò 2870 Mint Linen
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2870ZLN57
Стілець для кафе Lisa Filò 2870 Mint LinenСидіння і спинка заплетене міцним морським шнуром, придатним для вуличного використання. Завдяки сучасним матеріалам в колекції застосовуються яскраві фарби зі стійкістю до УФ-випромінювання. Такі крісла ідеально підходять для використання на вулиці, в с..
9 928 ₴
Стілець Lisa Filò 2870 Antracite Linen Стілець Lisa Filò 2870 Antracite Linen
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2870ZLN81
Стілець для кафе Lisa Filò 2870 Antracite LinenСидіння і спинка заплетене міцним морським шнуром, придатним для вуличного використання. Завдяки сучасним матеріалам в колекції застосовуються яскраві фарби зі стійкістю до УФ-випромінювання. Такі крісла ідеально підходять для використання на вулиці..
9 928 ₴
Стілець Lisa Filò 2870 Silver Linen Стілець Lisa Filò 2870 Silver Linen
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2870ZLN84
Стілець для кафе Lisa Filò 2870 Silver LinenСидіння і спинка заплетене міцним морським шнуром, придатним для вуличного використання. Завдяки сучасним матеріалам в колекції застосовуються яскраві фарби зі стійкістю до УФ-випромінювання. Такі крісла ідеально підходять для використання на вулиці, в..
9 928 ₴
Стілець Lisa Filò 2870 Dove Grey Стілець Lisa Filò 2870 Dove Grey
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2870ZTN15
Стілець для кафе Lisa Filò 2870 Dove GreyСидіння і спинка заплетене міцним морським шнуром, придатним для вуличного використання. Завдяки сучасним матеріалам в колекції застосовуються яскраві фарби зі стійкістю до УФ-випромінювання. Такі крісла ідеально підходять для використання на вулиці, в са..
9 928 ₴
Стілець Lisa Filò 2870 Orange Dove Grey Стілець Lisa Filò 2870 Orange Dove Grey
Новинка Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 2870ZTN30
Стілець для кафе Lisa Filò 2870 Orange Dove GreyСидіння і спинка заплетене міцним морським шнуром, придатним для вуличного використання. Завдяки сучасним матеріалам в колекції застосовуються яскраві фарби зі стійкістю до УФ-випромінювання. Такі крісла ідеально підходять для використання на вулиц..
9 928 ₴
Стілець Doga Bistrot Tabacco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40255.53.000
Вуличний стілець для кафе Doga Bistrot TabaccoМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна; Колір: табакОсобливості вуличних стільців Doga Bistrot: штабелюється для компактного зберігання до 24 шт; матова фінішна обробка; нековзаючі пʼяти на ніжках;Граничне перевірене навантаженн..
2 550 ₴
Стілець Doga Bistrot Marsala Стілець Doga Bistrot Marsala
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40255.21.000
Вуличний стілець для кафе Doga Bistrot MarsalaМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна; Колір: марсалаОсобливості вуличних стільців Doga Bistrot: штабелюється для компактного зберігання до 24 шт; матова фінішна обробка; нековзаючі пʼяти на ніжках;Граничне перевірене навантаже..
2 550 ₴
Стілець Doga Bistrot Pera
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40255.18.000
Вуличний стілець для кафе Doga Bistrot PeraМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна; Колір: грушаОсобливості вуличних стільців Doga Bistrot: штабелюється для компактного зберігання до 24 шт; матова фінішна обробка; нековзаючі пʼяти на ніжках;Граничне перевірене навантаження: ..
2 550 ₴
Стілець Doga Bistrot Agave
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40255.16.000
Вуличний стілець для кафе Doga Bistrot AgaveМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна; Колір: агаваОсобливості вуличних стільців Doga Bistrot: штабелюється для компактного зберігання до 24 шт; матова фінішна обробка; нековзаючі пʼяти на ніжках;Граничне перевірене навантаження:..
2 550 ₴
Стілець Doga Bistrot Menta Стілець Doga Bistrot Menta
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40255.15.000
Вуличний стілець для кафе Doga Bistrot MentaМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна; Колір: м'ятаОсобливості вуличних стільців Doga Bistrot: штабелюється для компактного зберігання до 24 шт; матова фінішна обробка; нековзаючі пʼяти на ніжках;Граничне перевірене навантаження:..
2 550 ₴
Стілець Doga Bistrot Cappuccino
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40255.14.000
Вуличний стілець для кафе Doga Bistrot CappuccinoМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна; Колір: капучиноОсобливості вуличних стільців Doga Bistrot: штабелюється для компактного зберігання до 24 шт; матова фінішна обробка; нековзаючі пʼяти на ніжках;Граничне перевірене наван..
2 550 ₴
Стілець Doga Bistrot Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40255.02.000
Вуличний стілець для кафе Doga Bistrot AntraciteМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна; Колір: антрацитОсобливості вуличних стільців Doga Bistrot: штабелюється для компактного зберігання до 24 шт; матова фінішна обробка; нековзаючі пʼяти на ніжках;Граничне перевірене навант..
2 550 ₴
Стілець Doga Bistrot Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40255.00.000
Вуличний стілець для кафе Doga Bistrot BiancoМатеріал: композиція поліпропілену і скловолокна; Колір: білийОсобливості вуличних стільців Doga Bistrot: штабелюється для компактного зберігання до 24 шт; матова фінішна обробка; нековзаючі пʼяти на ніжках;Граничне перевірене навантаження..
2 550 ₴
Стілець Gio 2315 Linen Стілець Gio 2315 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 231511
Стілець для кафе Gio 2315 LinenЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні естетичні і..
1 632 ₴
Стілець Gio 2315 Orange Стілець Gio 2315 Orange
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 231530
Стілець для кафе Gio 2315 OrangeЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні естетичні ..
1 632 ₴
Стілець Gio 2315 Rosso Стілець Gio 2315 Rosso
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 231540
Стілець для кафе Gio 2315 RossoЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні естетичні і..
1 632 ₴
Стілець Gio 2315 Light Green Стілець Gio 2315 Light Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 231551
Стілець для кафе Gio 2315 Light GreenЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні естет..
1 632 ₴
Стілець Gio 2315 Antracite Стілець Gio 2315 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 231581
Стілець для кафе Gio 2315 AntraciteЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні естетич..
1 632 ₴
Стілець Colette 2283 Linen Стілець Colette 2283 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 228311
Стілець для кафе Colette 2283 LinenЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні естетич..
1 428 ₴
Стілець Colette 2283 Tortora Стілець Colette 2283 Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 228315
Стілець для кафе Colette 2283 TortoraЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні естет..
1 428 ₴
Стілець Colette 2283 Azzurro Стілець Colette 2283 Azzurro
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 228362
Стілець для кафе Colette 2283 AzzurroЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні естет..
1 428 ₴
Стілець Colette 2283 Antracite Стілець Colette 2283 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 228381
Стілець для кафе Colette 2283 AntraciteЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні ест..
1 428 ₴
Стілець Ginevra 2334 Linen Стілець Ginevra 2334 Linen
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233411
Стілець для кафе Ginevra 2334 LinenЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні естетич..
1 870 ₴
Стілець Ginevra 2334 Tortora Стілець Ginevra 2334 Tortora
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233415
Стілець для кафе Ginevra 2334 TortoraЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні естет..
1 870 ₴
Стілець Ginevra 2334 Mustard Yellow Стілець Ginevra 2334 Mustard Yellow
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233422
Стілець для кафе Ginevra 2334 Mustard YellowЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємн..
1 870 ₴
Стілець Ginevra 2334 Rosso Geranio Стілець Ginevra 2334 Rosso Geranio
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233442
Стілець для кафе Ginevra 2334 Rosso GeranioЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні..
1 870 ₴
Стілець Ginevra 2334 Light Green Стілець Ginevra 2334 Light Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233451
Стілець для кафе Ginevra 2334 Light GreenЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні е..
1 870 ₴
Стілець Ginevra 2334 Azzurro Стілець Ginevra 2334 Azzurro
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233462
Стілець для кафе Ginevra 2334 AzzurroЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні естет..
1 870 ₴
Стілець Ginevra 2334 Terracotta Стілець Ginevra 2334 Terracotta
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233473
Стілець для кафе Ginevra 2334 TerracottaЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні ес..
1 870 ₴
Стілець Ginevra 2334 Antracite Стілець Ginevra 2334 Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: S•CAB Артикул: 233481
Стілець для кафе Ginevra 2334 AntraciteЕлегантність та стиль цього зручного вуличного стільця одразу привертає увагу відвідувачів до вашого закладу. Воно монолітне і вироблене з технополімеру, що армований скловолокном. М'які і плавні лінії контуру та матова фінішна обробка створюють приємні ест..
1 870 ₴
Стілець Remind 3730 Terracotta Стілець Remind 3730 Terracotta
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Pedrali Артикул: 3730TE
Стілець для кафе Remind 3730 TerracottaЗа словами самого дизайнера Еудженіо Квітллета (Eugeni Quitllet) Remind - це нагадування. Дивлячись на його звивисті лінії спливають в пам'яті стільці кінця 19-го століття з гнутого дерева. Але цей спогад оманливий, тому що Remind нагадує те, чого ви ніколи..
4 004 ₴
Показано з 1 по 40 із 322 (9 сторінок)