Меню
Ваш кошик

Металеві вуличні стільці Villa 1

Металевий стілець Villa 1 Light Grey Металевий стілець Villa 1 Light Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-TRNT
Металевий вуличний стілець Villa 1 Light GreyVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими е..
6 098 ₴
Металевий стілець Villa 1 Wine Металевий стілець Villa 1 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-WN
Металевий вуличний стілець Villa 1 WineVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими елемент..
6 098 ₴
Металевий стілець Villa 1 White Металевий стілець Villa 1 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-WTH
Металевий вуличний стілець Villa 1 WhiteVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими елемен..
6 098 ₴
Металевий стілець Villa 1 Dark Grey Металевий стілець Villa 1 Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-DG
Металевий вуличний стілець Villa 1 Dark GreyVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими ел..
6 098 ₴
Металевий стілець Villa 1 Dark Green Металевий стілець Villa 1 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-VD
Металевий вуличний стілець Villa 1 Dark GreenVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими е..
6 098 ₴
Металевий стілець Villa 1 Black Металевий стілець Villa 1 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: VILLA1-VN
Металевий вуличний стілець Villa 1 BlackVilla 1 - це сучасний стілець, натхненний класичними стільцями що використовують на відкритому просторі в паризьких бістро та вуличках. Сидіння стільця сформоване з металевої сітки та має ергономічну форму в поєднанні з чотирма трубчастими сталевими елемен..
6 098 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)