Меню
Ваш кошик

Вуличні барні стільці Doga Stool

Барний стілець Doga Stool Tabacco Барний стілець Doga Stool Tabacco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40348.53.000
Вуличний барний стілець Doga Stool Tabacco Барні стільці Doga Stool — це нові легкі вуличні стільці від Nardi. Для створення колекції Doga дизайнер надихнувся решітчастою конструкцією з ніби натуральних ламелів. Але ці стільці виготовлені із поліпропілену, що армований скловолокном та повністю прид..
4 064 ₴
Барний стілець Doga Stool Marsala Барний стілець Doga Stool Marsala
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40348.21.000
Вуличний барний стілець Doga Stool Marsala Барні стільці Doga Stool — це нові легкі вуличні стільці від Nardi. Для створення колекції Doga дизайнер надихнувся решітчастою конструкцією з ніби натуральних ламелів. Але ці стільці виготовлені із поліпропілену, що армований скловолокном та повністю прид..
4 064 ₴
Барний стілець Doga Stool Pera Барний стілець Doga Stool Pera
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40348.18.000
Вуличний барний стілець Doga Stool Pera Барні стільці Doga Stool — це нові легкі вуличні стільці від Nardi. Для створення колекції Doga дизайнер надихнувся решітчастою конструкцією з ніби натуральних ламелів. Але ці стільці виготовлені із поліпропілену, що армований скловолокном та повністю придатн..
4 064 ₴
Барний стілець Doga Stool Agave Барний стілець Doga Stool Agave
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40348.16.000
Вуличний барний стілець Doga Stool Agave Барні стільці Doga Stool — це нові легкі вуличні стільці від Nardi. Для створення колекції Doga дизайнер надихнувся решітчастою конструкцією з ніби натуральних ламелів. Але ці стільці виготовлені із поліпропілену, що армований скловолокном та повністю придат..
4 064 ₴
Барний стілець Doga Stool Menta Барний стілець Doga Stool Menta
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40348.15.000
Вуличний барний стілець Doga Stool Menta Барні стільці Doga Stool — це нові легкі вуличні стільці від Nardi. Для створення колекції Doga дизайнер надихнувся решітчастою конструкцією з ніби натуральних ламелів. Але ці стільці виготовлені із поліпропілену, що армований скловолокном та повністю придат..
4 064 ₴
Барний стілець Doga Stool Cappuccino Барний стілець Doga Stool Cappuccino
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40348.14.000
Вуличний барний стілець Doga Stool Cappuccino Барні стільці Doga Stool — це нові легкі вуличні стільці від Nardi. Для створення колекції Doga дизайнер надихнувся решітчастою конструкцією з ніби натуральних ламелів. Але ці стільці виготовлені із поліпропілену, що армований скловолокном та повністю п..
4 064 ₴
Барний стілець Doga Stool Antracite Барний стілець Doga Stool Antracite
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40348.02.000
Вуличний барний стілець Doga Stool Antracite Барні стільці Doga Stool — це нові легкі вуличні стільці від Nardi. Для створення колекції Doga дизайнер надихнувся решітчастою конструкцією з ніби натуральних ламелів. Але ці стільці виготовлені із поліпропілену, що армований скловолокном та повністю пр..
4 064 ₴
Барний стілець Doga Stool Bianco Барний стілець Doga Stool Bianco
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Nardi Артикул: 40348.00.000
Вуличний барний стілець Doga Stool Bianco Барні стільці Doga Stool — це нові легкі вуличні стільці від Nardi. Для створення колекції Doga дизайнер надихнувся решітчастою конструкцією з ніби натуральних ламелів. Але ці стільці виготовлені із поліпропілену, що армований скловолокном та повністю прида..
4 064 ₴
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)