Меню
Ваш кошик

Horizon Stool

Барний стілець Horizon Safran Барний стілець Horizon Safran
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9441
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon SafranLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього бо..
7 781 ₴
Барний стілець Horizon Terre Cuite Барний стілець Horizon Terre Cuite
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9078
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Terre CuiteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з задньо..
7 781 ₴
Барний стілець Horizon Noisette Барний стілець Horizon Noisette
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9077
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon NoisetteLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього ..
7 781 ₴
Барний стілець Horizon Pearl Барний стілець Horizon Pearl
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9076
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon PearlLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з заднього бок..
7 781 ₴
Барний стілець Horizon Storm Grey Барний стілець Horizon Storm Grey
Замовлення 5-6 тижнів
Виробник: Lafuma Артикул: lfm9006-9075
Вуличний барний стілець для терас і кафе Horizon Storm GreyLafuma Mobilier і швейцарська дизайн-студія BIG-GAME представляє вуличний барний стілець Horizon з характерно вигнутими підлокітниками. Ці легкі металеві барні стільці для вуличних терас і ресторанів оснащені поперечною планкою з задньог..
7 781 ₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)