Меню
Ваш кошик

Вуличні барні стільці Piazza 3 з технополімеру

Барний стілець Piazza 3 Wine Барний стілець Piazza 3 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-WN
Барний стілець для фудкортів та терас ресторанів Piazza 3 WinePiazza 3 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Може бути в двох варіантах заввишки: 75 або 65 см. Вони виготовлені з поліпропілену що армований скловолокном та ідеально підходять для будь-якого приміщення з ви..
4 343 ₴
Барний стілець Piazza 3 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-WTH
Барний стілець для фудкортів та терас ресторанів Piazza 3 WhitePiazza 3 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Може бути в двох варіантах заввишки: 75 або 65 см. Вони виготовлені з поліпропілену що армований скловолокном та ідеально підходять для будь-якого приміщення з в..
4 343 ₴
Барний стілець Piazza 3 Light Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-TRNT
Барний стілець для фудкортів та терас ресторанів Piazza 3 Light GreyPiazza 3 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Може бути в двох варіантах заввишки: 75 або 65 см. Вони виготовлені з поліпропілену що армований скловолокном та ідеально підходять для будь-якого приміщенн..
4 343 ₴
Барний стілець Piazza 3 Sand
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-SND
Барний стілець для фудкортів та терас ресторанів Piazza 3 SandPiazza 3 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Може бути в двох варіантах заввишки: 75 або 65 см. Вони виготовлені з поліпропілену що армований скловолокном та ідеально підходять для будь-якого приміщення з ви..
4 343 ₴
Барний стілець Piazza 3 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-VD
Барний стілець для фудкортів та терас ресторанів Piazza 3 Dark GreenPiazza 3 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Може бути в двох варіантах заввишки: 75 або 65 см. Вони виготовлені з поліпропілену що армований скловолокном та ідеально підходять для будь-якого приміщенн..
4 343 ₴
Барний стілець Piazza 3 Eco Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-GR
Барний стілець для фудкортів та терас ресторанів Piazza 3 Eco GreyPiazza 3 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Може бути в двох варіантах заввишки: 75 або 65 см. Вони виготовлені з поліпропілену що армований скловолокном та ідеально підходять для будь-якого приміщення ..
4 897 ₴
Барний стілець Piazza 3 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: PIAZZA1-VN
Барний стілець для фудкортів та терас ресторанів Piazza 3 BlackPiazza 3 тонко поєднує в собі традиційні форми з сучасними матеріалами. Може бути в двох варіантах заввишки: 75 або 65 см. Вони виготовлені з поліпропілену що армований скловолокном та ідеально підходять для будь-якого приміщення з в..
4 343 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)