Меню
Ваш кошик

Вуличні барні стільці Stecca 5 з алюмінію

Барний стілець Stecca 5 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA5-VN
Вуличний барний стілець з алюмінію Stecca 5 BlackStecca 5 - це високі барні стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелюв..
12 151 ₴
Барний стілець Stecca 5 Dark Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA5-DB
Вуличний барний стілець з алюмінію Stecca 5 Dark BlueStecca 5 - це високі барні стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штаб..
12 151 ₴
Барний стілець Stecca 5 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA5-VD
Вуличний барний стілець з алюмінію Stecca 5 Dark GreenStecca 5 - це високі барні стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє шта..
12 151 ₴
Барний стілець Stecca 5 Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA5-GR
Вуличний барний стілець з алюмінію Stecca 5 Dark GreyStecca 5 - це високі барні стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штаб..
12 151 ₴
Барний стілець Stecca 5 Senape
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA5-SNP
Вуличний барний стілець з алюмінію Stecca 5 SenapeStecca 5 - це високі барні стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелю..
12 705 ₴
Барний стілець Stecca 5 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA5-WTH
Вуличний барний стілець з алюмінію Stecca 5 WhiteStecca 5 - це високі барні стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелюв..
12 151 ₴
Барний стілець Stecca 5 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA5-WN
Вуличний барний стілець з алюмінію Stecca 5 WineStecca 5 - це високі барні стільці які мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зусиль. Продумана конструкція дозволяє штабелюва..
12 151 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)